{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

OFICIÁLNÍ APLIKACE ČESKÉHO FLORBALU


T-Mobile a Český florbal připravili mobilní aplikaci pro florbalisty
  • Aplikace nabízí výsledkový servis ze všech ligových soutěží
  • Možnosti personalizace - oblíbené soutěže, družstva a hráči
  • Notifikace k oblíbeným i vybraným utkáním
  • Zpravodajství z elitních soutěží a reprezentace
  • Je a bude zdarma ke stažení pro platformy Android a iOS

 ​​ 

Které soutěže v aplikaci naleznu?
Mobilní aplikace Český florbal nabízí servis ze všech aktuálních ligových soutěží, které Český florbal organizuje. V budoucnu se můžete těšit i na pohárové soutěže a další, jako například neligové soutěže mládeže apod.

Jak si zvolím oblíbené a k čemu mi to je?
Po instalaci aplikace vám bude volba oblíbených soutěží, družstev a hráčů nabídnuta při prvním spuštění. Pokud formulář přeskočíte, můžete se do něj vrátit v sekci nastavení nebo tapnout na ikonu srdce v hlavičce aplikace. Díky tomuto nastavení budete mít rychlejší přístup k tomu, co vás zajímá a také můžete odebírat push notifikace, které se vašich oblíbených týkají.

Jak nejlépe najdu utkání, které mě zajímá?
Nejvíce vám pomůže, pokud si nastavíte oblíbené, případně v sekcích "Program", kde si také můžete zobrazit hlášenku k utkání a spustit navigaci přímo k místu konání.

Mohu najít i jiné statistiky než nabízené?
Ano, stačí použít filtr, který zobrazíte tapnutím na ikonu v hlavičce aplikace. Zatím jde zobrazit pouze statistiky v aktuální sezóně, historické statistiky budou dostupné v některé z dalších vývojových verzí aplikace.


V současnosti jde o první verzi mobilní aplikace Český florbal, která bude nadále vylepšována a rozšiřována. Na jejím vývoji se můžete podílet i vy svými náměty a připomínkami, které můžete zasílat na aplikace@t-mobile.cz.

​​

„Mám radost, že můžeme ve spolupráci s českým florbalem představit unikátní aplikaci, která bude sloužit nejen fanouškům, ale i samotným hráčům. Těší nás, že tak pomůžeme dalšímu rozvoji florbalu a věříme, že se aplikace stane využívaným nástrojem pro celou florbalovou komunitu.“

 Honza Stanko
 ředitel marketingové komunikace T-Mobile

„Již na začátku našeho partnerství byla úvaha společně vyvinout aplikaci pro všechny florbalové nadšence. Děkujeme T-Mobilu za podporu, myslíme si, že již startovací fáze aplikace nabídne fanouškům velice slušný servis a navíc jsme připraveni aplikaci společně vylepšovat i nadále.“

 Filip Šuman
 
prezident Českého florbalu

Novou mobilní aplikaci, která nabídne nejen výsledkový servis, ale také zajímavé informace ze zákulisí či statistiky, si mohou stáhnout všichni florbaloví hráči a fanoušci. Aplikaci připravil ve spolupráci s Českým florbalem jeho hlavní partner T-Mobile. Dostupná je zdarma na platformách Android a iOS.

Díky aplikaci, která nabízí rovněž personalizaci, mohou uživatelé sledovat své oblíbené týmy a hráče nejen v elitních úrovních, ale také ve všech téměř dvou stovkách ligových soutěží, které Český florbal organizuje. Mladí florbalisté tak mohou mít v hledáčku své vzory, fanoušci sledovat boje o titul, zatímco rodiče budou mít přehled o každém zápasu nebo i gólu svých ratolestí.

T-Mobile připravuje mobilní aplikace jako součást svých sponzoringových aktivit pravidelně. Potřetí v řadě se mohou na speciální olympijskou aplikaci těšit všichni sportovní fanoušci při zimních Hrách v Koreji. Bude opět zdarma a nabídne zpravodajství, olympijská videa, ale také zcela exklusivní obsah a soutěže. Příznivcům fotbalu je určena zase oblíbená aplikace Česká repre.


​​

Obrázek