Nabídka práce: Koordinátor/ka elitního florbalu

Nabídka práce: Ilustrační foto | foto: Český florbal

Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na pozici Koordinátor/ka elitního florbalu. Pokud tě baví florbal a máš zájem pomoci rozvíjet florbal, nebojíš se komunikovat, jsi kreativní a otevřená/ý novým věcem, pak hledáme právě tebe.

Náplň práce
  • příprava materiálů a podkladů pro kluby
  • komunikace s elitními oddíly
  • zpracovávání a vyhodnocení projektů elitních soutěží
  • vytváření a kontrola zápisu ze schůzek odborné komise
  • zajišťování chodu odborné komise
  • organizace setkání s elitními oddíly
  • podíl na rozvoji elitních soutěží
  • spoluúčast na tvorbě strategických dokumentů
Požadavky, dovednosti

  • aktivní přístup, chuť učit se novým věcem
  • komunikační a mezilidské dovednosti
  • schopnost pracovat na více úkolech a zvládat více projektů najednou
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • znalost práce s MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • výtečnou znalost stylistiky a užití českého pravopisu

Nabízíme
  • práci v elitním sportovním prostředí
  • perfektní zázemí, přátelský kolektiv
  • možnost podílet se na významných florbalových akcích v České republice
  • možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci uchazeče
  • příspěvek na stravování, příspěvek na Multisport kartu
  • 1 den v týdnu možnost práce z domova
Požadované vzdělání
  • Minimálně SŠ s maturitou.
Úvazek
  • Hlavní pracovní poměr (plný úvazek).
Nástup
  • Od 1. 7. 2023 (případně dohodou).
Zaměstnavatel a místo výkonu práce
  • Český florbal, Lomnického 1705/5, 140 00 Praha 4.

Máš-li zájem pracovat ve florbalovém prostředí a splňuješ minimální požadavky na pracovní pozici, zašli nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis do neděle 11. 6. 2023 na adresu franzeova@ceskyflorbal.cz (Denisa Franzeová). Do předmětu uveď název pozice: Koordinátor/ka elitního florbalu.

Loading

Ceskyflorbal.cz

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů