Do programu podpory se mohou přihlásit i další oddíly, otevřeno bylo druhé kolo

Míčky (ilustrační foto) | foto: Lubomír Skála/Český florbal

Na květnovém jednání výkonného výboru Českého florbalu bylo schváleno 60 oddílů do Komplexního programu podpory číslo 3 (dále PP3). Výkonný výbor schválil vypsání 2. kola PP3, aby dal příležitost oddílům, které po přihláškách do soutěží plní klíčové vstupní podmínky.


Možnost dohlášení se do programu podpory mají oddíly, které po uzavření přihlášek do soutěží mají přihlášeno alespoň deset družstev a plnou strukturu v mužské či ženské kategorii. Dlouhodobě vyžadovanou podmínkou pro vstup do PP3 je také zřízení pozice plno-úvazkového pracovníka v oddíle. Pro nově přihlášené oddíly tato podmínka platí až od 1.9. 2024. Do komplexního programu podpory se mohou ve druhém kole přihlásit i oddíly, které neplnily v sezoně 2023/2024 Předpis povinnosti oddílu mít vyškolené rozhodčí. Takovému oddílu bude nastaven akční plán.

V rámci výběru druhého kola budou nejprve do PP3 doplněny oddíly z krajů, kde nejsou naplněny kvóty. I oddíly z ostatních krajů mají šanci se dostat pro nadcházející ročník do programu podpory, s ohledem na nižší počet schválených oddílů v 1. kole.

Program podpory je od své změny v uplynulém roce zaměřen na podporu: budování pozice florbalu v České republice, a to ve spolupráci a za pomoci oddílů, rozvoje celého českého florbalového prostředí ve čtyřech hlavních pilířích rozvoje (velikost, spolupráce, vizibilita a popularita), na jejichž základech jsou následně hodnoceny, vzdělávání oddílů, jejich propojování a vzájemné sdílení know-how. Řeší také vznik a dlouhodobého udržení pracovní pozice či pozic za účelem posílení personální infrastruktury oddílů, přípravu talentované mládeže a odborného růstu trenérů v oddílech. Dalším cílem je prostřednictvím rozvoje celého českého florbalu zajistit dlouhodobě zdroje na vzdělávání oddílů.

Bližší informace včetně přihlášky a příloh naleznete ZDE.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se