Hattrick stále neporažen! TROOPERS už nejsou poslední

Hráči Hattricku Brno se radují z výhry | foto: FBŠ Hummel Hattrick Brno

Byť to bylo velmi těsné, florbalisté Hattricku Brnu zvládli i své osmé utkání a jsou tak stále stoprocentní. Druhou výhru v řadě zaznamenali hráči TROOPERS, kteří tak opustili poslední místo v tabulce. Po obratu sahal také Start, Znojmo ale nakonec domácí hřiště uhájilo. Po výhře 6:3 zůstali s Hattrickem v kontaktu Butchis.

S přechodem na nový web došlo k úpravě karty zápasů. Stačí kliknout na jeden odkaz a naleznete vše na jednom místě - video, online přenos a vylepšené podrobné statistiky aktualizované v reálném čase! Vyzkoušejte výrazně vylepšený MATCH CENTER i vy!

Souboj dvou celků z vrchních pater tabulky vypadal po dvaceti minutách lépe pro Ústí, které vedlo nad Hattrickem 3:2. Druhou část oproti tomu ovládli hosté, kteří tak šli do třetí periody s hubeným náskokem. Do závěrečné sirény už ale branka nepadla, a tak se ze své osmé výhry v sezóně radovali Jihomoravané.

Druhé utkání bylo naopak v režii dvou celků z opačné strany tabulky. Duel předposledního s posledním dlouho vedly Klobouky, v poslední třetině ale TROOPERS vsítili hned pět branek a po vítězství 8:6 se odlepili od dna žebříčku. Čtyři góly v zápase zapsal Knotek. Zajímavý zápas se odehrál rovněž ve Znojmě, které hazardovalo se svým tříbrankovým vedením z první třetiny. Nakonec ale nad Startem vyválčilo těsný triumf. Výhru slaví také florbalisté Butchis, kteří udrželi náskok z první třetiny a mají tak po osmi kolech stejný počet bodů jako vedoucí Hattrick.

Výsledky 8. kola 1. ligy mužů

Florbal Ústí - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:5 (3:2, 1:3, 0:0)

Branky: 9. Fuchsig, 15. Pšenička, 16. Trčka, 31. Fuchsig - 8. Brom, 11. Gryc, 21. Slezák, 23. Brom, 40. Kůra. Rozhodčí: Šedivý - Štengl. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:1. Diváků: 352. Zásahy brankářů: Jukl 14 - Kolajta 21. | MATCH CENTER

Aligators Klobouky - TROOPERS 6:8 (3:2, 2:2, 1:5)

Branky: 11. Šmerák, 20. Zbořil, 20. Kejík, 22. Gregr, 34. Gregr, 55. Šmerák - 13. Pavla, 28. Knotek, 34. Knotek, 44. Minich, 46. Koutný, 50. Knotek, 53. Knotek, 55. Koutný. Rozhodčí: Gavlas - Petřík. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Diváků: 55. Zásahy brankářů: Prokeš 14 - Chrást 14. | MATCH CENTER

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE Start98 5:4 (3:0, 1:2, 1:2)

Branky: 4. Procházka, 6. Procházka, 8. Blažek, 27. Pánek, 43. Kucharič - 36. Josefovič, 37. Fenik, 48. Kulík, 50. Chaloupka. Rozhodčí: Beránek - Přibyl. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. Diváků: 85. Zásahy brankářů: Bauer 42 - Pergler 42. | MATCH CENTER

BUTCHIS - Bulldogs Brno 6:3 (3:0, 2:2, 1:1)

Branky: 6. Vondruška, 18. Kalina, 20. Kalina, 26. Pavlíček, 29. Novák, 46. Černý - 27. Mráz, 35. Kladivo, 45. Sedmera. Rozhodčí: Kostinek - Reichelt. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. Diváků: 53. Zásahy brankářů: Jurco 23 - Faltus 10, Haltmar 16. | MATCH CENTER

Český florbal spustil registrace na TVCom. Stačí udělat pár snadných kroků a můžete si i nadále zdarma vychutnávat živé přenosy z elitních florbalových soutěží.Více info čtěte ZDE.