Nabídka práce: Koordinátor(ka) vzdělávání pro západní část republiky

Nabídka práce: Ilustrační foto | foto: Český florbal

Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na pozici Koordinátor(ka) vzdělávání pro západní část republiky. Pokud tě zajímá práce ve sportovním prostředí, baví tě trenérské vzdělávání a chceš nám pomoci v dalším rozvoji nejen v této oblasti, pak neváhej a dej nám o sobě vědět.

Náplň práce
  • Kompletní zajištění školení a seminářů pro trenérské vzdělávání v rámci ČF,
  • zajištění nadstavbových seminářů a zahraničních i domácích trenérských stáží,
  • zpracování úkolů zadaných hlavním metodikem v rámci pravidelných setkání koordinátorů vzdělávání,
  • vytváření vhodného rozvojového prostředí v oddílech a vytváření partnerských vztahů (program PP3 - Komplexní rozvoj oddílů, kempy talentované mládeže),
  • propojování trenérské komunity (trenéři-oddíly-jiné sporty-zahraničí-reprezentace),
  • komunikace s ostatními složkami ČF (reprezentace, regionální sekretariáty, KMM, hejtmané, oddíly, atd.),
  • užší spolupráce s vybranými trenéry a jejich cílený rozvoj s přesahem do oddílů,
  • podíl na tvorbě koncepce trenérského vzdělávání, sportovního rozvoje klubů a metodice hráčského rozvoje, a to včetně práce s talenty,
  • výpomoc s realizací vzdělávání garantovaného hlavním metodikem (Licence A,B, projekty ČUS),
  • v případě zájmu spolupráce na organizaci významných florbalových národních i mezinárodních akcí atd.
Požadavky, dovednosti
  • Práce na IČO,
  • řidičský průkaz skupiny B, vlastní automobil,
  • do 2 let nutnost dokončit trenérskou licenci B,
  • znalost prostředí a práce v Microsoft 365 světě (SharePoint, OneDrive, Office 365 atd.),
  • komunikační schopnosti a dovednosti,
  • velkou míru samostatnosti, pečlivosti a zodpovědnosti,
  • časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, pozitivní přístup,
  • schopnost a ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme
  • Perfektní zázemí, přátelský kolektiv,
  • zajímavou práci ve sportovním prostředí,
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci uchazeče,
  • systém firemního vzdělávání, možnost dalšího profesního a osobního rozvoje,
  • možnost podílet se na florbalových akcích
Požadované vzdělání
  • Minimálně SŠ s maturitou.
Nástup
  • Ihned (případně dohodou).
Zaměstnavatel a místo výkonu práce
  • Český florbal, západní část republiky.

Máte-li zájem pracovat ve florbalovém prostředí a splňujete minimální požadavky na pracovní pozici, zašlete svůj životopis do pátku 4. 11. 2022 na adresu franzeova@ceskyflorbal.cz (Denisa Franzeová). Do předmětu uveďte název pozice: Koordinátor(ka) vzdělávání.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů