Nabídka pracovní pozice: Koordinátor(ka) IT

Nabídka práce: Ilustrační foto | foto: Český florbal

Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na pozici v Oddělení provozu. Pokud tě zajímá práce ve sportovním prostředí, baví tě informační technologie a chceš nám pomoci v dalším rozvoji nejen v této oblasti, pak neváhej a dej nám o sobě vědět

Náplň práce
  • Administrativní zajištění správy a vedení celého projektu FIS (Florbalový informační systém),
  • organizace a vedení pravidelných porad s externím dodavatelem,
  • realizace analýz na základě specifikace požadavků dalšího vývoje FIS,
  • přímý podíl na vývoji nových funkcionalit informačního systému FIS,
  • správa nových požadavků a jejich prioritizace a návrh dalšího postupu,
  • spolupráce při zpracování projektových záměrů,
  • koordinace dalšího vývoje FIS ze strany externího dodavatele, včetně testování a nasazení do ostrého provozu,
  • podílení se na řízení a rozvoji HW a SW infrastruktury celé organizace,
  • v případě zájmu spolupráce na organizaci významných florbalových národních i mezinárodních akcí atd.,
  • práce v Microsoft 365 světě (SharePoint, OneDrive, Office 365 atd.).
Požadavky, dovednosti
  • Nadstandardní znalost práce na PC,
  • znalost prostředí a práce v Microsoft 365 světě (SharePoint, OneDrive, Office 365 atd.),
  • přehled v oblasti vývoje informačních systémů, databází a aktuálních IT trendů,
  • komunikační schopnosti a dovednosti,
  • velkou míru samostatnosti, pečlivosti a zodpovědnosti,
  • časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, pozitivní přístup,
  • schopnost a ochotu učit se novým věcem,
  • řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme
  • Perfektní zázemí, přátelský kolektiv,
  • zajímavou práci ve sportovním prostředí,
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci uchazeče,
  • systém firemního vzdělávání, možnost dalšího profesního a osobního rozvoje,
  • možnost podílet se na florbalových akcích,
  • příspěvek na stravování, příspěvek na Multisport kartu.
Požadované vzdělání
  • Minimálně SŠ s maturitou.
Úvazek
  • Hlavní pracovní poměr (plný úvazek).
Nástup
  • Ihned (případně dohodou).
Zaměstnavatel a místo výkonu práce
  • Český florbal, Lomnického 1705/5, 140 00 Praha 4.

Máte-li zájem pracovat ve florbalovém prostředí a splňujete minimální požadavky na pracovní pozici, zašlete svůj životopis na adresu franzeova@ceskyflorbal.cz (Denisa Franzeová). Do předmětu uveďte název pozice: Koordinátor(ka) IT.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů