Reprízu superfinále ovládl Chodov, Bulldogs vyhrály moravské derby. Přestřelka pro Start

Magdaléna Plášková s Markétou Prontekerovou po gólu do sítě Ostravy | foto: Matěj Pašek/FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Tři zápasy ženské extraligy nabízí poměrně zajímavá střetnutí. V repríze superfinále zdolal Chodov podruhé v ročníku Ostravu. Bulldočky ovládly i druhé moravské derby s Olomoucí. Start98 uspěl v Liberci.


FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:5 (2:2, 2:1, 2:2)

Chodov měl dobrý vstup do utkání, už ve čtvrté minutě se po pěkné kombinaci s Prontekerovou prosadila Magdaléna Plášková a o pár chvilek později zvýšila střelou pod břevno Kristýna Belicová. Ostravanky pak ale dokázaly srovnat, když nejprve utekla Laura Chúpeková z rychlého protiútoku se poté prosadila Malwina Zagórská.

Velmi zajímavý byl i začátek druhé části. Už po 29 vteřinách se podruhé prosadila Plášková, ani ne o půl minuty později však znovu srovnala Pavlína Bačová. Tým z Jižního Města se poté trefil počtvrté a hattrick uzavřela Plášková. Hostujícím hráčkám se podařilo ve 48. minutě díky Veronice Káčové znovu vymazat náskok soupeřek.

Chodovanky poté však utekly na rozdíl dvou gólů díky trefě Daniely Frantíkové ze standardní situace a druhém zásahu Belicové. Drama zařídila gólem v početní převaze Veronika Rybičková, ale vyrovnat se úřadujícím mistryním nepovedlo.

Branky: 4. Plášková, 7. Belicová, 21. Plášková, 26. Plášková, 53. Frantíková, 54. Belicová - 10. Chúpeková, 11. Zagórska, 21. Bačová, 48. Káčová, 55. Rybičková. Rozhodčí: Hejnová - Kostinek. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Diváků: 112. Zásahy brankářek: Christianová 30 - Dupčáková 20. | MATCH CENTER

Bulldogs Brno – FBS Olomouc 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)

Úvodní část nabídla vyrovnaný průběh. Domácí hráčky díky Michaele Žákové dvakrát utekly, za Olomouc pak srovnávala dvakrát za sebou Vlaďka Maděrová. V dalším průběhu už ale skórovaly jen domácí florbalistky. V prostředním dějství se po individuální akci prosadila Anna Brucháčková. V poslední periodě pak dala Brňankám dvougólový náskok Karolína Sovadinová po přihrávce zpoza branky.

Branky: 6. Žáková, 14. Žáková, 26. A. Brucháčková, 46. Sovadinová - 10. Maděrová, 17. Maděrová. Rozhodčí: Lišková - Zamazalová. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. Diváků: 86. Zásahy brankářek: Prátová 11 - Dlouhá 14. | MATCH CENTER

FBC Liberec – FAT PIPE Tigers Start98 8:12 (1:6, 5:4 2:2)

Liberecké florbalistky se velmi rychle dostaly do vedení, ale zbytek úvodní periody patřil tygřicím, které skórovaly hned šestkrát a jednalo se o rozhodující okamžik celého klání. Ač se hráčky zpod Ještědu snažily, tak skóre nakonec vyrovnat nedokázaly. Hattrickem a asistencí se blýskla Barbora Špačková.

Branky: 2. Muchová, 21. Žbánková, 26. Kvapilová, 30. Šmídková, 31. Nováková, 38. Nováková, 46. Valešová, 49. Valešová - 9. Škorpová, 16. Poláková, 17. Špačková, 18. Špačková, 19. Vejvodová, 19. Macháčková, 23. Kovaříková, 30. Škorpová, 32. Špačková, 34. Zlatníková, 45. Poláková, 60. Pěnkavová. Rozhodčí: Prouza - Rogowski. Vyloučení: 1:1, navíc Kovaříková (LIB) 4. Využití: 1:2. Diváků: 52. Zásahy brankářek: ' Malkusová 19 - Janglová 15. | MATCH CENTER

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se