Liberec obstál v zápase pro školáky, doma přetlačil Lípu

Ofenzivní akce florbalistů Liberce proti České Lípě | foto: FBC Liberec

Třetí kolo Livesport Superligy začalo již v pátek severočeským school matchem. Dopolední souboj hostili florbalisté Liberce, kteří zaznamenali druhé domácí vítězství s Českou Lípou. Dvakrát se trefili Marek Korych a Filip Smutný.


FBC Liberec – FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:5 (2:1, 3:2, 3:2)

Skóre utkání se rozhýbalo až kolem půlky první třetiny, kdy se trefil liberecký Lukáš Dolejš. Náskok ovšem nevydržel domácím ani minutu a Česká Lípa srovnala zásluhou Daniela Štěrby. Následně se již zdálo, že dějství skončí za remízového stavu, nicméně pouhých dvanáct sekund před jeho finišem uzmul Liberec vedení 2:1.

V prostřední části Liberec odskočil do výhody o tři góly, ani to však hosty nezastavilo, aby se vrátili do zápasu. Ke konci druhé pasáže snižovali na 3:5 a čtrnáct minut před koncem základní hrací doby už platil pouhý kontaktní rozdíl. Závěr střetnutí si ale domácí pohlídali a před 462 nadšenými školáky slavili tři body. Liberečtí hráči tak získali druhou domácí výhru.

Do statistik nejvýrazněji přispěli dvougóloví Marek Korych a Filip Smutný (oba 2+1). Jednou brankou a dvěma asistencemi je pak doplnil Vojtěch Wiener.

Branky: 11. Dolejš, 20. Korych, 28. Smutný, 33. Korych, 35. Mádlo, 55. Ferdan, 56. Wiener, 59. Smutný – 12. Štěrba, 28. Slaný, 38. Vavruška, 47. Pekárek, 58. Pšenička. Rozhodčí: Baloun – Sommer. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. Diváků: 462. Zásahy brankářů: Chlad 8 – Dvořák 14. MATCH CENTER | VIDEOPLATFORMA | TRENÉR DOMÁCÍ | HRÁČ DOMÁCÍ | TRENÉR HOSTÉ | HRÁČ HOSTÉ

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se