Start98 si poradil s Chomutovem. Na scéně byli dva superligoví brankáři

Florbalisté Start98 slaví gól | foto: FAT PIPE Start98

V úterý se diváci dočkali také jednoho zápasu v 1. lize mužů. V souboji dvou superligových gólmanů nakonec zvítězil Karel Hodík, který Startu98 vychytal cenné vítězství.

Duel mezi tabulkovými sousedy poprvé gólově prolomil až Lukáš Sedláček v probíhající 30. minutě. Do té doby duelu kralovali brankáři, kteří pravidelně naskakují také v Livesport Superlize – Lukáš Kříž a již zmíněný Karel Hodík. Náskok, který si Start98 vypracoval i díky Fenikově trefě ve druhé třetině, už se mu pak podařilo i přes snížení domácích nejen udržet, ale k navýšit, a to zejména díky skvělému výkonu chodovského brankáře Hodíka. Hosté se tak díky triumfu vrátili na příčku zaručující postup do play-off, o nějž bude ještě zuřit pořádný boj!

DDQ Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Branky: 53. Linc - 30. Sedláček, 32. Fenik, 53. Netrefa, 59. Dufek. Rozhodčí: Baloun - Sommer. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváci: 203. Zásahy brankářů: Kříž 25 - Hodík 32.