Tatran mění trenérské obsazení! Končí Zdeněk Skružný

Zdeněk Skružný posílil realizační tým Tatranu | foto: Tatran Střešovice

Superligový mistr minulé sezony oznámil těsně před začátkem utkání pátého kola proti České Lípě velké změny ve svém realizačním týmu.


Tatran nastoupil do utkání pátého kola Livesport Superligy 2023/24 s novým trenérským obsazením, které bylo zveřejněno těsně před začátkem duelu s Českou Lípou. Na lavičce mistra minulého ročníku již nadále nebude nastupovat jeden z jeho trenérů Zdeněk Skružný, který do Střešovic přišel teprve v květnu tohoto roku. Pracovní povinnosti mu ale dle oficiální tiskové zprávy klubu nedovolily pokračovat dál a své místo tak přenechal novým jménům.

"Nároky, které s sebou nese pozice trenéra A-týmu mužů a zvýšené časové požadavky na Zdeňka v rámci civilní profese, nedovolují tyto dvě role nadále skloubit. Nepodařilo se tak naplnit naše vzájemné očekávání, a proto jsme se se Zdeňkem domluvili na rozvázání naší spolupráce. Nicméně bych mu rád poděkoval za odvedenou práci a popřál mnoho štěstí," uvádí na střešovickém webu generální manažer klubu Jakub Menhart.

Nově pak na střešovickou lavičku nastoupí Marek Mandler, kterému však místní prostředí není vůbec cizí, neboť zde působil již v sezoně 2021/22. Kromě něj trenérský štáb posílí ještě Martin Pánek, který za Tatran ještě nedávno sám nastupoval coby hráč.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se