Třinec v baráži přidal druhou nulu v řadě! Pytlíková deptá hráčky Panthers

Hvězda utkání třineckého týmu Simona Pytlíková | foto: Václav Szwanczar / FBC Intevo Třinec

Baráž Extraligy žen se v neděli dočkala svého třetího zápasu, ve kterém znovu dominoval Třinec a vybojoval si tak mečbol.

FBC Intevo Třinec - Panthers Praha 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) | Stav série: 2:1

Třinec ve třetím zápase baráže navázal tam, kde minule skončil, a sázel do branky Panthers jeden gól za druhým. A i když se pražské florbalistky houževnatě bránily, ve 43. minutě utkání prohrávaly již 0:4. Využít se jim navíc nepodařilo ani čtyři přesilové hry, které dostaly v průběhu duelu k dispozici, a třinecká brankářka Simona Pytlíková tak prodloužila svou nepřekonatelnost již na skvělých 125 minut! Právem si tak vysloužila ocenění hvězdy zápasu a jejímu týmu už chybí poslední krůček k postupu do Extraligy žen.

Branky: 15. Kiecková, 39. Kociánová, 42. Macigová, 43. Mikulová. Rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. Diváci: 155. Zásahy brankářek: Simona Pytlíková 20 - Tea Mažáryová 18. | MATCH CENTER