PP3 - Práce šéftrenéra

SEMINÁŘ VZDĚLÁVÁNÍ ODDÍLŮ | ČESKÝ FLORBAL

Zpět do kalendáře

Informace

Termín
listopad

24

19:00

2:00 hod.

listopad

24

21:00

Místo konání

Online z pohodlí Vašeho domova

Lomnického 1705/5, Praha

Popis

seminář v rámci PP3 seminář určen primárně pro oddíly modré a zelené skupiny sdílení zkušeností z oddílů s prací šéftrenéra témata: proč tato funkce byla v klubu zřízena, co bylo před tím, postavení šéftrenéra v klubu, počet šéftrenérů, nápln práce - dlouhodobé projekty, každodenní rutina, co vše řeší...., co se vám osvědčilo, co ne, kolik družstev, trenérů máte na starosti, propojení s A týmem, šéftrenér vs. rodiče pomocníci - jestli je to nějak řešeno nebo se zaměřujete jen na kmenové trenéry a další.

Podrobnosti k účasti
Přednášející: Lukáš Kubinec, Petr Neumaier
Datum vypsání akce: 16. 11. 2022 00:00
Registrační lhůta: 23. 11. 2022 00:00
Kapacita: 20
Volné místo: 0
Kredity:
Poplatek: 0 Kč
Organizátor: Michaela Běhanová
E-mail: behanova@ceskyflorbal.cz
Telefon: +420775162006
Kredity:
Poplatek: 0 Kč
Organizátor: Michaela Běhanová
E-mail: behanova@ceskyflorbal.cz
Telefon: +420775162006

Dokumenty

Seznam účastníků

Jméno Narozen/a Klub Stav Splněno
Jansová Lenka 1985 TJ Spartak Vrchlabí Schváleno Ne
Pech Marek 1987 FBK Hořice Schváleno Ne
Všetula Vadim 1976 SK BIVOJ LITVÍNOV Schváleno Ano
Prokešová Lucie 1988 TJ Svitavy Schváleno Ano
Zvalo Marek 1990 TROOPERS Schváleno Ano
Drahoňovský Petr 1974 FbC Hradec Králové Schváleno Ano
Šimeček David 1998 FbC Hradec Králové Schváleno Ano
Lukas Radim 1994 FBC Mohelnice Schváleno Ano
Soukupová Pavla 1986 IBK Hradec Králové Schváleno Ano
Bitter Jan 1977 FBC Hranice Schváleno Ano
Holub David 1994 FBC Kutná Hora Schváleno Ano
Adamec Petr 1980 Orel Orlice Schváleno Ano
Krýsl Miloslav 1985 Orel Rtyně v Podkrkonoší Schváleno Ano
Krýslová Lucie 1999 Orel Rtyně v Podkrkonoší Schváleno Ano
Rychetský Karel 1978 TJ Baník Žacléř Schváleno Ano
Skalický Dominik 1999 FBC Česká Skalice Schváleno Ne
Kalanin Marek 1963 Mocní Tuleni Podbořany Schváleno Ano
Hejnová Lucie 1988 Orel Rtyně v Podkrkonoší Schváleno Ano
Kubinec Lukáš 1989 FBŠ SLAVIA Plzeň Schváleno Ano
Neumaier Petr 1986 Florbal Chomutov Schváleno Ano