{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Akce Mantinely

Žádný plnohodnotný florbalový zápas se neobejde bez mantinelů, které jsou dle pravidel florbalu nedílnou součástí hřiště. Půl metru vysoké kolmé desky dávají florbalu mnohem větší spád, rychlost a dynamiku hry. Často tvrdé souboje u mantinelů pak vyžadují velké nároky na jejich bezpečnost a spolehlivost. Český florbal si je vědom, že pořízení florbalových mantinelů je pro mnoho oddílů i dalších subjektů velkou finanční investicí. Proto již před více lety vypsala výjimečnou Akci Mantinely.

V akci "Mantinely pro všechny" jsou připraveny takové podmínky, které získání florbalových mantinelů umožní téměř všem a přispěje k dalšímu rozvoji českého florbalu i ke zvyšování jeho kvality.

Tato akce spočívá v nabídce bezúročného financování nákupu mantinelů. ČF prakticky zapůjčí oddílům potřebné finanční prostředky a oddíly budou poté dle dohodnutého splátkového kalendáře bezúročně půjčenou částku čtvrtletné splácet formou nájemného. Doba splácení bude v zásadě nastavena na čtyři roky. Po splacení původní částky přejdou mantinely do vlastnictví oddílů. Tímto způsobem si i oddíl s jedinným družstvem může zajistit vlastní mantinely.

  

Dokumenty k Akci mantinely

Mantinely popis akce.docxPopis akce mantinely, včetně postupu v případě zájmu(46,5 KB)

akce mantinely_nabídka.xlsNabídka jednotlivých výrobců (41,5 KB)

prihlaska.docPřihláška do akce mantinely (35,5 KB)


​​

Obrázek