{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Antidoping

Vzhledem k rozvoji českého florbalu je nutné, aby si oddíly a hráči vážně uvědomovali rizika, která doping přináší. Níže můžete najít důležité dokumenty, které mohou pomoci se vyhnout problémům s pozitivním dopingovým nálezem.

Dopingové kontroly v České republice provádí Český antidopingový výbor - ČAV. Je oprávněn při jakémkoliv soutěžním florbalovém utkání provést antidopingovou kontrolu.

V případě, že bude vámi pořádané utkání vybráno pro antidopingovou kontrolu, řiďte se pokyny antidopingového komisaře. Poté, co se prokáže průkazem komisaře ADV, splňte jeho pokyny ke způsobu dopingové kontroly.

Dopingová kontrola by měla proběhnout po utkání a zúčastní se jí hráči, které dopingový komisař určí. O tom, že na vašem utkání proběhla dopingová kontrola informujte ​řídící orgán soutěže.


Řekni NE! dopingu


Důležité dokumenty

svetovy_antidopingovy_kodex_2015_testovani_vyjimky.pdf Světový antidopingový kodex, mezinárodní standard pro testování a vyšetřování, mezinárodní standard pro terapeutické výjimky (2,5 MB)

svetovy_antidopingovy_kodex_2017_monitorovaci_program.pdf Světový antidopingový kodex 2017 - Monitorovací program (267,5 KB)

svetovy_antidopingovy_kodex_2017_zakazane_latky_a_metody.pdf Světový antidopingový kodex 2017 - Zakázané látky a metody (407,7 KB)

svetovy_antidopingovy_kodex_2017_zakazane_latky_a_metody_zmeny_2016.pdf Světový antidopingový kodex 2017 - Zakázané látky a metody ZMĚNY OPROTI 2016 (310,0 KB)


Důležité odkazy​​​​​

Obrázek