{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Dobrovolníci na akcích

Florbal by se neobešel bez dobrovolnické činnosti. Většina florbalových akcí, konaných ať už na území České republiky nebo v zahraničí, je doslova závislá na dostatečném počtu lidí, kteří jsou schopni vykonávat svou práci dobrovolně. Tak například na posledním světovém šampionátu žen, který se na sklonku roku 2013 konal v Brně a Ostravě, měli organizátoři ve svém týmu hned 170 dobrovolníků, bez kterých by se mistrovství nemohlo uskutečnit. Každý rok na Superfinále pracuje přes 100 dobrovolníků.

Proč se stát dobrovolníkem?

Je léty ověřenou pravdou, že právě organizační tým je duší a základním stavebním kamenem všech mezinárodních sportovních akcí. Zapojte se do příprav a organizační práce a staňte se součástí největších florbalových akcí v Česku i Vy. Český florbal je proslulý svou precizní organizací s nejvyššími cíly v podobě diváckých rekordů. Pomozte nám dosáhnout těchto cílů a buďte součástí historických a nezapomenutelných florbalových okamžiků.

Co dobrovolnictví obnáší?

Organizátor dobrovolníkům zajistí ubytování a stravování po celou dobu trvání akce. A pak už jen záleží, v jakém oboru působíte. Můžete podávat míčky, pomáhat v zázemí haly, být na stolku časoměřičů, zaznamenávat statistiky jednotlivých zápasů, vyplňovat zápis o utkání, působit v tiskovém centru nebo se starat o bezpečí a komfort diváků.

Jaké jsou nejbližší akce, kde mohu být dobrovolníkem?

Předběžná přihláška MS 2018 - ZDE

Obrázek