{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Webinář - Herní trénink

zpět do kalendáře

Datum akce:

Datum akce:

27. května 2020, 19:00 – 27. května 2020, 20:30

Místo akce:

Místo akce:

Webinář - každý u sebe doma
Lomnického 1705/5, Praha

Popis akce

Popis akce

Webinář na téma: Herní trénink.

Typ akce:Seminář trenérů
Kraj:Hlavní město Praha
Řídící orgán:Český florbal
Kategorie:
Datum vypsání akce:12. května 2020 00:00
Registrační lhůta:25. května 2020 00:00
Kapacita:225
Volné místo:21
Doba trvání:2 (vyučovacích hodin)
Kreditů:2
Poplatek:
Jméno trenéra:
Email na organizátory:placek@ceskyflorbal.cz
Telefon na organizátory:+420 737 159 262

Seznam účastníků

NázevPříjmeníRok narozeníStavOddílŠkolení splněno
RadimCepek1975schválenoZahraniční oddílNe
VojtěchWilczek1987schválenoFBK Atlas BlanskoNe
LenkaJansová1985schválenoTJ Spartak VrchlabíNe
RostislavHlaváč1976schválenoSK Jiskra DomažliceNe
JakubLukavský1986schválenoFbC Red Dragons HořoviceNe
RenéHnát1975schválenoTJ SvitavyNe
PetraProuzová1975schválenoFlorbal ŽideniceNe
LadislavHrma1988schválenoTEXAS LONGHORNSNe
JakubDočkal1990schválenoSFK KozelNe
JanBuchta1989schválenoASI SorryNe
RomanJaneba1991schválenoPrague TigersNe
PavelŠnajdr1987neschválenoFLORBAL JABLONECNe
MichalSordyl1981schváleno1. FBK Eagles OrlováNe
AnnaDvořáková1986neschválenoFBŠ JihlavaNe
MarcelJeřábek1986schválenoFBK HořiceNe
MonikaVaculová1987schváleno1. AC Uherský BrodNe
JanSedlák1992schváleno1. SC VítkoviceNe
MartinTuhý1978schválenoSpartak HlukNe
PavelRochovanský1987schválenoSpartak HlukNe
LukášStrnad1973schválenoSupervolní hráčiNe
RadekČejka1971neschválenoFbc StrakoniceNe
MartinLigda1985schválenoFbC Jazzmani ŽatecNe
DavidVlachopulos1981schválenoSpartak HlukNe
EvaBambuchová1979schválenoFlorbal VsetínNe
KateřinaMoťková1986schválenoStart98 Praha-KunraticeNe
VladimírGrosser1974schválenoTJ Sokol ToužimNe
FilipKubíček1982schválenoFlorbal HavířovNe
PetrJindra1991schválenoTJ Centropen DačiceNe
MatějErbs1991schválenoTJ Slovan HavířovNe
LuděkBeneš1970schválenoSupervolní hráčiNe
AntonínJurtík1971schválenoBulldogs BrnoNe
MichalSlaba1975schválenoSK Florbal BenešovNe
MartinBlahník1976schválenoFBC Kutná HoraNe
PavelJaneček1977schválenoFBC Kutná HoraNe
TomášHúska1996schválenoSupervolní hráčiNe
JanŠícha1986schválenoFBC SLAVKOVNe
LukášMinarčík1985schválenoFBC PřerovNe
PetrGajda1979schváleno1. SC VítkoviceNe
ZbyněkKordula1992schválenoF.A.T.R.Ne
VeronikaVobořilová1982schváleno1. SC VítkoviceNe
DavidKomůrka1973schválenoTJ SvitavyNe
AlešHypšman1974schválenoSCC SEMILYNe
TomášSábl1983schválenoSCC SEMILYNe
PetrSedláček1980neschválenoOrel PřeloučNe
FilipDvořák1987schválenoHippos Žďár n/S.Ne
JiříTichý1972schválenoIBK Hradec KrálovéNe
OndřejMíka1984schválenoFBC UNHOŠŤNe
JakubČerný1993schválenoFbC Hradec KrálovéNe
VáclavCihla1987schválenoTEXAS LONGHORNSNe
JakubLabuz1988schválenoTJ Slovan HavířovNe
VáclavKinšner1986schválenoFBŠ Nové Město nad MetujíNe
JakubHradský1984schválenoSpartak BílovecNe
RomanŽampach1975schválenoTJ Sokol Petrovice I.Ne
PetrTříska1976schválenoTJ Sokol Nové StrašecíNe
MichalNývlt1976schválenoOrel Rtyně v PodkrkonošíNe
MiroslavKučera1987schválenoSFK KozelNe
DaliborJekielek1971schválenoFbC Frýdek-MístekNe
JiříFrömmel1987schváleno1. SC VítkoviceNe
LubošRauer1994schválenoTatran StřešoviceNe
KateřinaJeřábková1978schválenoFBK HořiceNe
PatrikHnát1995schválenoTJ SvitavyNe
MarekLukeš1990schválenoFbC PlzeňNe
TomášVotava1982schválenoFbC Jazzmani ŽatecNe
MiroslavHloušek1990schváleno1. FbK TáborNe
MichalVojáček1983schválenoFbŠ BohemiansNe
JanNarovec1994schválenoSokol VodňanyNe
KarelHavlíček1978schválenoOrel Rtyně v PodkrkonošíNe
VítHeger1999schválenoTJ Sokol JaroměřNe
OndřejŠalbut1979schváleno1. SC BOHUMÍN 98Ne
JanaPírková1978schválenoSK Meťák České BudějoviceNe
MiroslavVogl1971schváleno101. Sportovní klub PrahaNe
MartinNagy1983schválenoTatran HostinnéNe
IvanJanoušek1956schválenoSK Meťák České BudějoviceNe
LuciePeštová1992schválenoPrague TigersNe
VojtěchPiruchta1999schválenoOLYMP FLORBALNe
LukášMrkvička1993schválenoFlorbal NeratoviceNe
MilanRábek1969schválenoVolní hráčiNe
VáclavLouda1995schválenoFBC Pitbulls KolínNe
RenataOndra Bestrová1988schválenoSK K2 ProstějovNe
ŠimonLedvinka1998schválenoSK JUVENIS PŘIBYSLAVNe
FilipPříkaský2001schválenoFBC DragonsNe
MarkétaMrázová1998schválenoFlorbal VsetínNe
JanBrychta1992schválenoHAGA PardubiceNe
TomášHnízdil1975schválenoTatran HostinnéNe
SebastianŠmíd2003neschválenoSokol RudnáNe
BedřichChromek1961schválenoFBC SLOVÁCKONe
FilipPírka1978schválenoSK Meťák České BudějoviceNe
JiříToček1994schválenoSupervolní hráčiNe
TomášVoldřich1999schválenoPacovští HonzíciNe
JanDušek1994schválenoFlorbal SoběslavNe
MilošMacháček1995schválenoFlorbal NáchodNe
LukášKočiřík1995schválenoFBS OlomoucNe
OndřejMaxa1987neschválenoJiskra TřeboňNe
NoemiKnapová1996schválenoFlorbal ŽideniceNe
JanHořký1994schválenoSPORT CLUB KlatovyNe
JosefKopeček1999schválenoAligatorsNe
MichalKareš1996schválenoAC Sparta PrahaNe
PavelWunsch1999schválenoFBC RytířiNe
JaroslavNevrlý1986schválenoTATRAN LITOVELNe
PatrikAlter1981schváleno1. FBK Eagles OrlováNe
DominikSkalický1999schválenoFBC Hvězdy Česká SkaliceNe
RomanHladík1964schválenoTatran PodbořanyNe
VeronikaTřísková1997schválenoTJ Sokol Nové StrašecíNe
TomášČíhař1970schválenoSokol PardubiceNe
ZdeněkČermák1974schválenoSK Meťák České BudějoviceNe
VladimírHájek1975schválenoFlorbalová akademie MBNe
MartinRůžička1992schválenoTJ TlučnáNe
DanaHortová1971schválenoPrague TigersNe
MilanHort1970schválenoPrague TigersNe
ZdeněkPicek1965schválenoSK BIVOJ LITVÍNOVNe
PavlaMacháčková2001schválenoIBK Hradec KrálovéNe
PřemyslSvoboda1975schválenoFBC Český TěšínNe
VlastimilŠindler1993schválenoSupervolní hráčiNe
JakubDaníček2000schválenoFLORBAL JABLONECNe
ZdeněkKrákora1976schválenoFBŠ Nové Město nad MetujíNe
OndřejToman1988schválenoPacovští HonzíciNe
JanaJanoušková1956schválenoSK Meťák České BudějoviceNe
JanSmelik1992schválenoFBC SLAVKOVNe
MiroslavZajíček1987schválenoHAGA PardubiceNe
MarcelVlček1964schválenoSVČ OdryNe
AnnaBejčková1998schválenoFBŠ SLAVIA PlzeňNe
IvanMartinovský1977schválenoSupervolní hráčiNe
MatějDejm2004schválenoSokol RudnáNe
JanHoráček1973schválenoStart98 Praha-KunraticeNe
VáclavNovák1986schválenoFlorbal TelčNe
DavidKváš2000schválenoSklo Bohemia Světlá n/SNe
JiříBarna1989schváleno1. SC VítkoviceNe
FrantišekRázl1974schválenoFlorbal NáchodNe
MilanSousedík1977schválenoFBC SlušoviceNe
JáchymLisý2001schválenoFBC DragonsNe
DenisaTůmová2004schválenoAligatorsNe
AdélaFilipová2001schválenoFBC Kutná HoraNe
MichalCikryt1999schválenoFBC VikýřoviceNe
LubošJirčík1966schválenoTJ SvitavyNe
RadekZuščák1976schválenoTROOPERSNe
TomášBalcar1998schválenoOrel Rtyně v PodkrkonošíNe
PavelNesnídal1981schválenoSnipers TřebíčNe
VladimírPešl1993schválenoTJ Šumavan VimperkNe
MichalRott1998schválenoBK REAL ROUDNICE n/LNe
FilipNovák1997schválenoFlorbal TelčNe
RadekDudek1989schváleno1. FBC PoličkaNe
JitkaDostálková2001schválenoTJ Jablonné nad OrlicíNe
JanBarimov2003schválenoSK JihlavaNe
PetrPěnkava1973schválenoSokol RudnáNe
TomášSlavík1998schválenoOLYMP FLORBALNe
VladimírUjec1971schválenoSokol Předměřice n/LNe
MarekFilcsák1977schválenoTatran HostinnéNe
MartinKomárek1997schválenoVolní hráčiNe
OndřejPodolský1980schválenoVolní hráčiNe
PetrČech1975schválenoFBC SLOVÁCKONe
VáclavLüftner1974schválenoTJ Hraničář MalontyNe
LukášNavrátil1990schválenoFBK Valašské MeziříčíNe
VítNěmeček1988schválenoFBC RakovníkNe
JanMalíšek1972schválenoVolní hráčiNe
JulieŘíhová1980schválenoF.A.T.R.Ne
BlankaDörrer Proboštová1987schválenoTJ Centropen DačiceNe
PetrKvasil1970schválenoSokol PardubiceNe
ZdeněkPeterka1983schválenoFlorbalová akademie MBNe
JiříVerner1997schválenoSupervolní hráčiNe
LuděkPetrovič1977schválenoSK Meťák České BudějoviceNe
KateřinaČechová1976schválenoFBC SLOVÁCKONe
PetraKosnarová1978schválenoFlorbal JirkovNe
HanaJíšová1969schválenoFBC Slavia PrahaNe
MartinŘezníček1980schválenoFBC Vikings KopřivniceNe
ZdeněkPloch1978schválenoFLORBAL CHODOVNe
PetrZub1976schválenoFBC Štíři Č. BudějoviceNe
MatyášReichl2001schválenoFbC PísekNe
JosefZíka1971schválenoTJ NETOLICE 1892Ne
RadekKareš1971schválenoTJ Sokol BlatnáNe
MartinKašparovský1993schválenoTROOPERSNe
DanielJohanes1981schválenoFlorbal ChomutovNe
JosefZíka2003schválenoTJ NETOLICE 1892Ne
EliškaŠtěpánková2002schválenoSCC SEMILYNe
RudolfRác1979schválenoSK BIVOJ LITVÍNOVNe
JanLochman1979schválenoTJ TurnovNe
JosefKvapil1973schválenoFbK Orlicko-TřebovskoNe
JakubJagusztyn2001schválenoFBC TIGERS PORUBANe
MilanHrouzek1970schválenoSK Meťák České BudějoviceNe
PetrHrnčíř1974schválenoStart98 Praha-KunraticeNe
VáclavPašek1973schválenoStart98 Praha-KunraticeNe
RadekVrána1976schválenoSK JUVENIS PŘIBYSLAVNe
JiříJanda1977schválenoSK Jiskra DomažliceNe
RadekSlívko1978schválenoTROOPERSNe
Jiř튝astný1981schválenoTROOPERSNe
LubomírFiedler1979schválenoBulldogs BrnoNe
BarboraPěničková1977schválenoSK Meťák České BudějoviceNe
RudolfTacina1971schválenoSK BIVOJ LITVÍNOVNe
JaroslavPajkrt1980schválenoTJ TurnovNe
JanRudolf1978schválenoSK BIVOJ LITVÍNOVNe
DavidČížek1976schválenoF.A.T.R.Ne
ZdeněkKrál1983schválenoF.A.T.R.Ne
LukášZielosko1980schválenoFBC Český TěšínNe
KláraSmilová1978schválenoVolní hráčiNe
MartinMrzena1983schválenoFBC Štíři Č. BudějoviceNe
RadekToman1979schválenoFBC Kutná HoraNe
PavelUrban1977schválenoSK Meťák České BudějoviceNe
MartinKrpálek1980schválenoFBŠ Nové Město nad MetujíNe
PetrDoubrava1978schválenoFBC Panthers LiberecNe
ŠárkaDoubravová1976schválenoFBC Panthers LiberecNe
EvaKratochvílová1984schválenoSK Florbal BenešovNe
JanKolařík1981schválenoFBC LiberecNe
PetrŠalát1977schválenoSK BIVOJ LITVÍNOVNe
MiroslavKuřitka1992schválenoVolní hráčiNe
KarelKřídlo1982schválenoTJ Sokol ToužimNe
Obrázek