{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Kemp talentované mládeže

Kemp talentované mládeže se pravidelně pořádá již od roku 2004 v červenci, těsně po skončení turnaje Prague Games. Cílem je systematická práce s nejtalentovanějšími hráči a hráčkami daných kategorií, zcela logicky výběr hráčů a hráček navazuje na turnaje regionálních výběrů, odkud je trenéři juniorských reprezentací po konzultaci s trenéry regionů vybírají. 

Trénink na Kempu je zaměřen na rozvoj florbalových dovedností a jejich aplikaci v zápase, dále na rozšíření pohybové gramotnosti (tvorba správných pohybových stereotipů a zvládání složitých pohybových řetezců) a edukace hráčů a hráček vedoucí k prodloužení jejich sportovní kariéry. 

Tréninky jsou vedeny trenéry juniorských reprezentací, finskými trenéry z klubu Era Viikingit a vybranými specialisty. Přítomen je samozřejmě i zdravotník, fyzioterapeut a masér. V Jičíně je využíván celý sportovní areál, tj. obě sportovní haly na trénink florbalu, atletický areál, v případě nepřízně počasí také sál pro úpolové sporty, fotbalové hřiště s umělým povrchem, beachový areál (volejbal, házená, fotbal na písku) a nejoblíbenější část – plavecký bazén s vířivkou.

Účastníky kempu si vybírají samotní trenéři reprezentace a jsou jimi hráči a hráčky z kategorie dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň. Kluci jsou na kempu přítomni v termínu 14.-18.7. a holky v termínu 18.-22.7. Celkově se bude jednat o 140 hráčů a hráček a minimálně 20 trenérů. 

    

Garant akce: Marek Chlumský, +420 724 881 729, chlumsky@ceskyflorbal.cz.​
Koordinátorka akce: Denisa Franzeová, +420 737 203 860, kemp@ceskyflorbal.cz.

​​

Obrázek