{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Kemp talentované mládeže proběhne v Jičíně v termínu 14. - 22. 7. 2018
Pro kluky kemp začíná 14.7. mezi 15:00 a 17:00 a končí 18.7. v 13:00.
Pro holky kemp začíná 18.7. mezi 15:00 a 17:00 a končí 22.7. v 13:00.

Během pěti dnů se talentovaným hráčům bude v Jičíně věnovat více než deset trenérů nejen z reprezentace, ale také z elitního finského týmu EräViikingit, který na kemp vyšle dva trenéry (více naleznete v záložce Trenérský tým). Zároveň bude přítomný i hlavní metodik Českého florbalu Marek Chlumský, který celou akci nově zastřešuje.

Hráče čeká až pět tréninků denně, ve kterých budou zdokonalovat nejen své florbalové dovednosti,
ale i předělávat pohybové vzorce důležité pro správnou techniku běhu či "zdravé" posilování se závažím. K dispozici bude celý sportovní areál, což jsou dvě sportovní haly, atletický ovál, fotbalové hřiště, posilovna a nesmí chybět ani bazén s vířivkou pro správnou regeneraci.

Pro cca 140 chlapců a dívek se může jednat o velký krok v jejich florbalové kariéře. Každý z nich po kempu dostane videorozbor jejich florbalových dovedností, techniky běhu, techniky posilovacích cviků a následné rady co změnit a co zlepšit. Pokud se radami budou hráči a hráčky řídit, měli by být v nejbližších letech připraveni pro juniorskou a následně i seniorskou reprezentaci.

Hráči také dostanou přednášky ohledně zdravého životního stylu, které by je měli nasměřovat na cestu, jak se stát správným vrcholovým sportovcem. V průběhu kempu budou mít účastníci i jídelníček sestavený výživovým poradcem speciálně pro tuto akci.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování a stravování se nachází v budově Domova mládeže na adrese Denisova 212, Jičín.
Od sportoviště je budova vzdálena cca deset minut pěšky. K dispozici jsou tří až šestilůžkové pokoje
se společným sociálním zařízením na patře.

Stravovací režim bude v režii výživového poradce, který jídelníček přizpůsobí životu vrcholového sportovce. Jídelníček pro chlapce ke stažení ZDE, pro dívky ke stažení ZDE.


SPORTOVNÍ AREÁL

Kemp se uskuteční ve sportovním zařízení města Jičín - vnitřní sportoviště,
venkovní sportoviště.​To nabízí krytá sportoviště v podobě sportovní haly,
menší tělocvičny, sálu pro judo s tatami, zrcadlový sál pro kompenzační cvičení,
posilovnu a venkovní sportoviště jako atletický ovál, fotbalové hřiště, víceúčelové
hřiště a beachvolejbal.

V areálu se také nachází aquacentrum, kde budou účastníci moci regenerovat
v bazénu o délce 25 metrů, whirpoolu, nebo v parní komoře.

Nominovaní hráči a nominované hráčky

Jméno

Příjmení

Oddíl

Pozice

Juha

Josef

Pixbo Wallenstam (SWE)

hráč

Koláčný

Petr

Bulldogs Brno

hráč

Kreysa

Jonáš

Tatran Střešovice

hráč

Kůra

Jonáš

Hässelby (SWE)

hráč

Malina

Kryštof

1. SC Vítkovice

hráč

Pour

Tomáš

FBŠ Bohemians

hráč

Řezáč

Martin

Florbal Chodov

hráč

Sádlo

Ondřej

Tatran Střešovice

hráč

Sládeček

Pavel

Tatran Střešovice

hráč

Strnad

Michal

Florbal Chodov

hráč

Šebek

Patrik

FBŠ Bohemians

golman

Šindler

Matyáš

FBC Ostrava

hráč

Švéda

Dalibor

Tatran Střešovice

hráč

Šimůnek

Vojtěch

Tatran Střešovice

golman

Kolajta

Ondřej

FBC Ostrava

golman

Esterka

Vojtěch

Florbal Ústí

hráč

Boček

Jakub

Black Angels

hráč

Boček

Matěj

Black Angels

hráč

Beneš

Dominik

Florbal Ústí

hráč

Fořt

Miroslav

Florbal Ústí

hráč

Hurt

Ondřej

AC Sparta Praha

hráč

Kavan

Vilém

AC Sparta Praha

hráč

Langer

Filip

Pixbo Wallenstam (SWE)

hráč

Macík

Marek

Florbal MB

golman

Kříž

Lukáš

Tatran Střešovice

golman

Buršík

Jakub

FBŠ Bohemians

hráč

Čermák

Matěj

AC Sparta Praha

hráč

Dibelka

Tomáš

FBŠ Jihlava

hráč

Černovický

Jan

Bulldogs Brno

hráč

Forman

Filip

FBŠ Bohemians

hráč

Havlas

Matěj

Tatran Střešovice

hráč

Hemerka

Adam

FBŠ Hattrick Brno

hráč

Kawulok

Ondřej

Florbal Ústí

hráč

Korych

Marek

Florbal MB

hráč

Kučera

Lukáš

Sokol Pardubice

hráč

Papoušek

Ondřej

Tatran Střešovice

hráč

Pěnička

Matěj

Florbal Chodov

hráč

Peška

Jan

Bivoj Litvínov

hráč

Punčochář

Lukáš

Bulldogs Brno

hráč

Smolka

Tomáš

FB Hurrican KV

hráč

Vorálek

Jan

FBC Droždín

golman

Zavřel

Jakub

FBŠ Bohemians

golman

Šmíd

Adam

Sokol Pardubice

hráč

Antel

Filip

SK K2 Prostějov

hráč

Benko

Jan

TJ Znojmo

hráč

Burian

Matouš

Black Angels

hráč

Gattnar

Martin

1. SC Vítkovice

hráč

Huleš

Jan

FBŠ Slavia Plzeň

hráč

Jambor

Matěj

Florbal Chodov

hráč

Kafka

Lukáš

Florbal Chodov

hráč

Klápa

Vojtěch

SK Florbal Benešov

hráč

Kuchynka

Adam

AC Sparta Praha

hráč

Kůra

Matyáš

FBŠ Hattrick Brno

hráč

Ležatka

Martin

1. AC Uherský Brod

hráč

Ležatka

David

1. AC Uherský Brod

hráč

Macháček

Lukáš

Bulldogs Brno

hráč

Piskáček

Bohumil

Tatran Střešovice

hráč

Píše

Filip

FBC Hradec Králové

hráč

Procházka

Jiří

Tatran Střešovice

hráč

Sedláček

Martin

Bulldogs Brno

hráč

Soukup

Šimon

FBC Ostrava

hráč

Šťovíček

Jiří

FB Hurrican KV

hráč

Švarc

Matěj

SK Florbal Benešov

hráč

Trčka

Vladimír

DDM Děčín

hráč

Zubek

Adam

1. SC Vítkovice

hráč

Denemark

Matěj

Sokol Pardubice

golman

Hodík

Karel

SK Florbal Benešov

golman

Pelech

Ondřej

Tatran Střešovice

golman

Tomšík

Ondřej

Florbal MB

golman

Med

Patrik

FbC Plzeň

hráč


Jméno

Příjmení

Oddíl

Pozice

Karasová

Viktorie

1. SC Vítkovice

golmanka

Janglová

Kristýna

Tatran Střešovice

golmanka

Balková

Natálie

IBK Hradec Králové

hráčka

Fricová

Anna

Florbal Chodov

hráčka

Gálová

Terezie

1. SC Vítkovice

hráčka

Havlíčková

Marie

Florbal Chodov

hráčka

Havlínová

Nela

Bivojky Litvínov

hráčka

Houžvičková

Natálie

Tatran Střešovice

hráčka

Hurníková

Natálie

1. SC Vítkovice

hráčka

Chovancová

Lída

Black Angels

hráčka

Chudá

Eliška

Ivanti Tigers JM

hráčka

Keprtová

Vanesa

Florbal Chodov

hráčka

Kopecká

Veronika

Tatran Střešovice

hráčka

Kovaříková

Kateřina

Ivanti Tigers JM

hráčka

Křížková

Anna

FBS Olomouc

hráčka

Maděrová

Vlaďka

1. SC Vítkovice

hráčka

Marešová

Anna

Ivanti Tigers JM

hráčka

Maroszová

Vendula

FBC Ostrava

hráčka

Martináková

Viktorie

1. SC Vítkovice

hráčka

Paletářová

Barbora

Ivanti Tigers JM

hráčka

Pejzlová

Pavla

FBS Olomouc

hráčka

Prontekerová

Markéta

Tatran Střešovice

hráčka

Reinšteinová

Lucie

FBŠ Bohemians

hráčka

Rybníčková

Kateřina

Florbal Židenice

hráčka

Seemannová

Kateřina

FBŠ Jihlava

hráčka

Štajnerová

Veronika

Bohemians Praha

hráčka

Trojánková

Eliška

Ivanti Tigers JM

hráčka

Valešová

Markéta

Liberec

hráčka

Vytrhlíková

Laura

Bivojky Litvínov

hráčka

Žbánková

Markéta

Mladá Boleslav

hráčka

Želízková

Lucie

Tatran Střešovice

hráčka

Poláková

Eliška

Florbal Ústí

hráčka

Chládková

Tereza

TJ Jablonné nad Orlicí

golmanka

Vančurová

Natálie

Sklo Bohemia Světlá n/S

golmanka

Kubečková

Michaela

1. SC Vítkovice

hráčka

Pokorná

Tereza

Znojmo Laufen

hráčka

Gajdošová

Blanka

Uherský Brod

hráčka

Bílá

Petra

FBC Dragons

hráčka

Sedláková

Lucie

SK Jihlava

hráčka

Bicková

Lucie

SK Meťák ČB

hráčka

Dolejší

Michaela

FBŠ Jihlava

hráčka

Kaslová

Kamila

Slavia Plzeň

hráčka

Suchanová

Patricie

Mariánské Lázně

hráčka

Lenfeldová

Markéta

FBC Liberec

hráčka

Janatková

Karolína

TJ Turnov

hráčka

Lechnerová

Kristýna

Technology MB

hráčka

Bartušková

Anna

Ivanti Tigers JM

hráčka

Vachudová

Kateřina

Ivanti Tigers JM

hráčka

Špačková

Barbora

Ivanti Tigers JM

hráčka

Stůjová

Karolína

Ivanti Tigers JM

hráčka

Niederlová

Adéla

Panthers Praha

hráčka

Hájková

Zuzana

FA Mladá Boleslav

hráčka

Zlatníková

KristIna

Ivanti Tigers JM

hráčka

Skalíková

Emílie

FBŠ Bohemians

hráčka

Pešavová

Eliška

TJ Jablonné nad Orlicí

hráčka

Korbelářová

Simona

DTJ Trutnov

hráčka

Řeháková

Eva

FBS Olomouc

hráčka

Sigmundová

Karolína

FBS Olomouc

hráčka

Středulová

Michaela

FBC Ostrava

hráčka

Bínová

Karolína

FBC Ostrava

hráčka

Dobešová

Anna

FBC Ostrava

hráčka

Prusková

Laura

1. SC Vítkovice

hráčka

Schindlerová

Vendula

P.E.M.A. Opava

hráčka

Korbelářová

Radka

DTJ Trutnov

hráčka

Fryčová

Aneta

Black Angels

golmanka

Pechová

Tereza

Bivojky Litvínov

golmanka

Králová

Nicola

SK Dvojka Praha

golmanka

Kuchařová

Hana

Black Angels

golmanka

Krátká

Dominika

FBŠ Bohemians

hráčka

REALIZAČNÍ TÝM A SPECIALISTÉ

  • Marek Chlumský - garant kempu
  • Miroslav Šnajdr - koordinátor kempu na místě
  • Lukáš Mrnka - video metodika v průběhu kempu
  • Zuzana Šafářová - nutriční poradce vrcholových sportovců
  • Atletický tým Václava Fišera - Milan Kovář a Petra Helešicová
  • Posilovací tým Jana Cacka - Boleslav Kytka a Ondřej Kubák


TRENÉRSKÝ TÝM - KLUCI 

  • Jaroslav Berka - asistent trenéra reprezentace juniorů
  • Tomáš Fibiger - trenér brankářů reprezentace juniorů
  • Marek Vojta - šéftrenér oddílu Florbal Ústí
  • Ivo Jochman - šéftrenér oddílu Horní Suchá
  • Matěj Klucho - šéftrenér oddílu FBC Liberec
  • Matěj Koňařík - šéftrenér oddílu Zlín Lions
  • Miloš Tyl - fyzioterapeut 
  • Joonas Naava - sportovní ředitel EräViikingit
  • Tomi Rastas - šéftrenér EräViikingit


    TRENÉRSKÝ TÝM - HOLKY 

    • Tomáš Martiník - hlavní trenér reprezentace juniorek
    • Zuzana Jelínková - asistent trenéra reprezentace juniorek
    • Lenka Kubíčková - trenér brankářů reprezentace juniorek
    • Martina Lerchová - regionální metodik
    • Michal Vojáček - trenér v oddílu FBŠ BOHEMIANS
    • Jakub Jung - trenér v oddílu FBC Štíři České Budějovice
    • Jakub Procházka - trenér v oddílu FBC Liberec
    • Petr Neumaier - regionální metodik
    • Eva Brožová - fyzioterapeutka reprezentace juniorek
    • Ondřej Kubák - kondiční trenér

    GARANT KEMPU


    KONTAKTNÍ OSOBA

    Obrázek