{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Nominovaní hráči

JMÉNO
PŘÍJMENÍ
ODDÍL
ROČNÍK

Martin

Adam

Florbal Chomutov

2005

Patrik

Antoniazi

FBC Přerov

2005

Jan

Benko

TJ Znojmo

2002

Vojtěch

Bílek

FBŠ Bohemians

2004

Jakub

Bohuslávek

Kanonýři Kladno

2004

Matouš

Burian

BLACK ANGELS

2002

Jakub

Čech

TJ Znojmo

2005

Matěj

Čermák

AC Sparta Praha

2002

Martin

Čermák

FBC Liberec

2002

Matěj

Denemark

Sokol Pardubice

2003

Daniel

Dolák

FBŠ SLAVIA Plzeň

2002

Jan

Dolejší

Florbal Ústí

2004

Jakub

Dufek

FLORBAL CHODOV

2003

Filip

Forman

FbŠ Bohemians

2002

Martin

Gattnar

1. SC Vítkovice

2004

Ondřej

Glogar

1. SC Vítkovice

2005

Dominik

Hanuš

Florbal Náchod

2003

Matěj

Havlas

Tatran Střešovice

2002

Adam

Hemerka

FBŠ Hattrick Brno

2002

Hugo

Hubner

Kanonýři Kladno

2004

Tomáš

Jurco

Tatran Střešovice

2003

Štěpán

Kaas

FbC Plzeň

2005

Lukáš

Kafka

FLORBAL CHODOV

2004

Štěpán

Kaleta

1. SC Vítkovice

2002

Ondřej

Kawulok

Florbal Ústí

2002

Marek

Korych

Florbal MB

2002

Matyáš

Kouba

FBC Štíři Č. Budějovice

2005

Martin

Kršek

Orel Nové Město

2004

Petr

Křinka

Sokol Pardubice

2004

Lukáš

Kučera

Sokol Pardubice

2002

Tomáš

Kuchyňa

KC Okříšky

2003

Adam

Kuchynka

AC Sparta Praha

2004

David

Ležatka

1. AC Uherský Brod

2004

Martin

Ležatka

1. AC Uherský Brod

2004

Lukáš

Macháček

Bulldogs Brno

2004

Petr

Majer

FLORBAL CHODOV

2002

Jan

Malič

FbŠ Bohemians

2003

Jan

Matějka

Sokol Pardubice

2005

Lukáš

Matoušek

TJ Znojmo

2002

Antonín

Mikulík

FBC ZŠ Uničov

2004

Filip

Molhanec

Kanonýři Kladno

2003

Filip

Nerad

FbC Hradec Králové

2004

Vojtěch

Novák

Kanonýři Kladno

2002

Tomáš

Otcovský

FbŠ Bohemians

2002

Ondřej

Papoušek

Tatran Střešovice

2002

Ondřej

Pelech

Tatran Střešovice

2003

Matěj

Pěnička

FbŠ Bohemians

2002

Jan

Peška

SK Bivoj Litvínov

2002

Bohumil

Piskáček

Tatran Střešovice

2003

Lukáš

Punčochář

Bulldogs Brno

2002

Ondřej

Pužman

Florbal MB

2004

Michal

Smola

Sokol Pardubice

2002

Filip

Smutný

FBC Liberec

2004

Marek

Sochor

DDM Děčín IV

2004

Michael

Souček

FbC Hradec Králové

2002

Antonín

Stárek

FBC Česká Lípa

2003

Radek

Stolárik

1. SFK Havířov

2005

Šimon

Stránský

FBC Liberec

2003

Matěj

Šebek

FbC Plzeň / Tatran Střešovice

2002

Martin

Šulc

Florbal Havířov

2002

Štěpán

Švejda

Florbal MB

2002

Ondřej

Tomšík

Florbal MB

2003

Vladimír

Trčka

FBC Liberec

2003

Tomáš

Týc

Tatran Střešovice

2005

Jiří

Vaňous

FbK Orlicko-Třebovsko

2004

Matěj

Vavroušek

Tatran Střešovice

2002

Šimon

Vavroušek

Tatran Střešovice

2005

Michal

Vojtíšek

SK Florbal Benešov / FbŠ Bohemians

2002

Ondřej

Volejník

FBC Liberec

2002

Zdeněk

Vyhnánek

Florbal MB

2002

Jakub

Zavřel

FbŠ Bohemians

2002

Jan

Zoufalý

Florbal MB

2003

Adam

Zubek

1. SC Vítkovice

2004


Nominované hráčky

JMÉNO
PŘÍJMENÍ
ODDÍL
ROČNÍK

Pavlína

BAČOVÁ

Bulldogs Brno

2001

Natálie

Balková

FBC Dobruška / Ivanti Tigers JM

2002

Anna

Bartušková

Tatran Střešovice

2003

Petra

Bílá

FBC Dragons

2003

Nela

Blažková

FBC Hranice

2004

Lucie

Bohumínská

FLORBAL CHODOV

2004

Anna

Brucháčková

Bulldogs Brno

2005

Mariana

Býčková

Tatran Střešovice

2002

Kateřina

Fousová

Tatran Střešovice

2002

Aneta

Fryčová

Black Angels

2004

Blanka

Gajdošová

1. AC Uherský Brod

2004

Terezie

Gálová

1.SC Tempish Vítkovice

2003

Marie

HAVLÍČKOVÁ

FLORBAL CHODOV

2001

Jana

Horečková

1.SC Tempish Vítkovice

2004

Natálie

HOUŽVIČKOVÁ

Tatran Střešovice

2001

Viktorie

Hrazdírová

Orel Telnice

2006

Natálie

HURNÍKOVÁ

1.SC Tempish Vítkovice

2002

Adriana

Hýsková

Florbal Chomutov

2002

Tereza

CHLÁDKOVÁ

Florbal Židenice

2001

Eliška

CHUDÁ

Ivanti Tigers JM

2001

Karolína

Janatková

TJ Turnov

2003

Kristýna

JANGLOVÁ

Tatran Střešovice

2001

Kristýna

Jirásková

FLORBAL CHODOV

2004

Karolína

Judová

Hippos Žďár nad Sázavou

2002

Michaela

JURÁKOVÁ

Florba Vsetín

2001

Viktorie

KARASOVÁ

1.SC Tempish Vítkovice

2001

Kamila

Kaslová

FBŠ SLAVIA Plzeň

2003

Vanessa Rebecca

KEPRTOVÁ

FLORBAL CHODOV

2002

Barbora

Klinerová

FLORBAL CHODOV

2003

Radka

Korbelářová

FBC Trutnov

2004

Simona

Korbelářová

FBC Trutnov

2004

Adéla

KOŠVANCOVÁ

Tatran Střešovice

2002

Kateřina

KOVAŘÍKOVÁ

Ivanti Tigers JM

2001

Michaela

KUBEČKOVÁ

1.SC Tempish Vítkovice

2002

Hana

Kuchařová

Black Angels

2004

Kristýna

LECHNEROVÁ

FLORBAL CHODOV

2003

Markéta

LENFELDOVÁ

FBC Liberec

2003

Vlaďka

MADĚROVÁ

1.SC Tempish Vítkovice

2001

Vendula

MAROSZOVÁ

FBC Ostrava

2003

Bára

Matějková

FK Slovan Jindřichův Hradec

2004

Anežka

Matoušková

FBŠ SLAVIA Plzeň

2004

Michaela

Mechlová

Tatran Střešovice

2003

Karolína

Mezerová

FbŠ Bohemians

2004

Eliška

Mojteková

FBC Česká Lípa

2004

Natálie

Nesnídalová

Snipers Třebíč

2005

Karolína

Nováková

FBC Liberec

2003

Joelle

Palásková

FBS Olomouc

2004

Barbora

Paletářová

Ivanti Tigers JM

2002

Pavla

PEJZLOVÁ

FBS Olomouc

2002

Eliška

Pešavová

FBC TJ Jablonné nad Orlicí

2003

Markéta

PRONTEKEROVÁ

Tatran Střešovice

2001

Kateřina

SEEMANNOVÁ

FBŠ Jihlava

2002

Tereza

Seifrtová

FBC Česká Lípa

2004

Emílie

Skalíková

FbŠ Bohemians

2004

Adriana

Středulová

FBC Ostrava

2004

Michaela

Středulová

FBC Ostrava

2003

Karolína

Stůjová

Ivanti Tigers JM

2004

Sabina

Šnajberková

Ivanti Tigers JM

2004

Monika

Šolleová

Tatran Střešovice

2004

Aneta

Švátorová

TJ Podbořany

2002

Terezie

Tomanová

SPORT CLUB Klatovy

2005

Jitka

Tothová

SK Bivoj Litvínov

2004

Eliška

TROJÁNKOVÁ

Ivanti Tigers JM

2002

Anna

Urbanová

FBŠ SLAVIA Plzeň

2002

Ivana

Vachovcová

FBŠ SLAVIA Plzeň

2002

Kateřina

VACHUDOVÁ

Ivanti Tigers JM

2003

Markéta

Valešová

FBC Liberec

2002

Alena

Večeřová

Sokol Brno I

2002

Laura

VYTRHLÍKOVÁ

SK Bivoj Litvínov

2002

Markéta

Žbánková

Tatran Střešovice

2002

Lucie

ŽELÍZKOVÁ

Tatran Střešovice

2002


​​

Obrázek