{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek

Proč se registrovat

Nový web českého florbalu nabízí také systém registrace. Po registraci získáte možnost sestavit si své vlastní menu a dostanete se tak na jeden klik na stránky, které vás opravdu zajímají. Hráči tak získají rychlý přístup k tabulkám svých soutěží či statistikám, oddíloví funkcionáři zase ke stránkám důležitým pro chod oddílu, jako jsou matrika či legislativa.

A to nebude všechno. Registrovaní uživatelé postupně získají další výhody. Budete chtít vidět výsledky své soutěže přímo na úvodní stránce webu českého florbalu? Nebo nejlepší pětku kanadského bodování vaší soutěže? Žádný problém. A možnosti personalizace prostředí webu či přístupy k exkluzivnímu obsahu pouze pro registrované se budou navíc v následujících měsících postupně rozšiřovat.

Pokud jste registrovaný florbalista, do webu už nepotřebujete žádné speciální přihlášení. Nyní se můžete jednoduše přihlásit přes svůj FISový účet. Pokud nejste členem ČFbU, můžete se zaregistrovat jako fanoušek.  Neváhejte a přihlašte se na nový web českého florbalu a začněte využívat výhod. Stačí v hlavičce webu kliknout na „Registrovat se“.

Co vás tedy čeká?

1) Registrace a přihlášení

Máte možnost se zaregistrovat do webu a následně používat výhod personalizace, vytváření záložek a dalších služeb. Registraci provedete jednoduše - buď jste registrovaný florbalista a pak se přihlásíte pomocí svého FIS hesla, nebo jste pouze fanoušek a uděláte si fanouškovský účet.

2) Propojení se sociálními sítěmi

Pokud jste přihlášeni, můžete si účet spojit se svým profilem na sociálních sítích. Zjednodušší Vám to příští přihlášení a ještě lépe můžete využívat možností dát vědět svému okolí zajímavosti, které jste na webu našli. Máte svůj oblíbený klub - dejte mu like, líbí se Vám nějaký článek, třeba o vašem týmu - sdílejte jej aby si jej přečetlo co nejvíce lidí.

3) Oblíbené záložky

Florbalový web je rozsáhlý a troufáme se tvrdit, že nikdo z Vás neprojde všechna jeho zákoutí. Chcete si ale cestu kamkoliv na webu zjednodušit a maximálně zrychlit? Uložte si stránku do oblíbených a příště jste tam na jeden klik! Záložky si můžete nazvat po svém, abyste se v nich dobře vyznali a také řadit, abyste ty nejdůležitější měli vždy nahoře.

​​