{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

Struktura soutěží řízených ČF

ajax-spinner

muži

muži

starší žáci

Liga starších žáků - skupina 3
A
101. Sportovní klub Praha
ACEMA Sparta Praha
ACEMA Sparta Praha 2006
ACEMA Sparta Praha Barr
ACEMA Sparta Praha PM
BLACK ANGELS 2004
BLACK ANGELS 2005
DDM Horní Počernice ORKA
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
FAT PIPE FLORBAL CHODOV white
FAT PIPE Traverza Mukařov
FBC Draci Říčany bílí
FBC Draci Říčany modří
FBC JELENI UNHOŠŤ
FBC Kralupy n/V
FBC Kutná Hora
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
FbC Red Dragons Hořovice
FBC Slavia Praha
FBC Texas DDM P6
FBC Žraloci Příbram
FBK Davle
FBK Fat Pipe Vosy Praha
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
FbŠ Bohemians Praha 10
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FC Bučis Team Black
FC Bučis Team Yellow
Floor Maniacs Mělník
Floorball Club FALCON black
Floorball Club FALCON blue
Florbal Jesenice
Florbal Neratovice
Florbalová akademie MB
Florbalová akademie MB-Milovice
Kanonýři Kladno
Kanonýři Kladno B
OLYMP FLORBAL Achilles
OLYMP FLORBAL Apollon
OLYMP FLORBAL Poseidon
OLYMP FLORBAL Zeus
OpenCamps Tatran Střešovice
Orka Čelákovice
Panthers Praha
Panthers Praha B
Panthers Praha C
Prague Tigers
Prague Tigers B
SK Alien Nation Černošice
SK Dvojka Praha
SK Florbal Benešov
SK Florbal Benešov B
Sokol Rudná
Sport Eden Beroun
SSK Future ZŠ Brána jazyků
Start98 Praha-Kunratice Black
Start98 Praha-Kunratice Yellow
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Boys
Tatran Střešovice
Technology Florbal MB Black
Technology Florbal MB White
TJ Lokomotiva Rakovník
TJ Sokol Královské Vinohrady
Viking TJ Kobylisy
Viking TJ Kobylisy B
Wizards DDM Praha 10 black
Wizards DDM Praha 10 orange
XPS Network Tatran Střešovice
zucastnise.cz Tatran Střešovice

mladší žáci

Liga mladších žáků - skupina 3
A
ACEMA Sparta Praha BLACK
ACEMA Sparta Praha BLUE
ACEMA Sparta Praha RED
ACEMA Sparta Praha YELLOW
BLACK ANGELS 2006
BLACK ANGELS 2007
BLACK ANGELS ROOKIES
DDM Horní Počernice ORKA
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
FAT PIPE FLORBAL CHODOV white
FAT PIPE Traverza Mukařov
FBC Draci Říčany bílí
FBC Draci Říčany modří
FBC Kralupy n/V
FBC Kutná Hora - Rudí
FBC Kutná Hora - Černí
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci
FBC Slavia Praha
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
FBC Texas DDM P6
FBC Žraloci Příbram
FBK Fat Pipe Vosy Praha
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FC Bučis Team Black
FC Bučis Team Yellow
Floorball Club FALCON black
Floorball Club FALCON blue
Florbal Jesenice
Florbal Neratovice
Florbal Neratovice B
Florbalová akademie MB
Kanonýři Kladno jezdci
Kanonýři Kladno stíhači
Kanonýři Kladno střelci
OLYMP FLORBAL Achilles
OLYMP FLORBAL Apollon
OLYMP FLORBAL Poseidon
OLYMP FLORBAL Zeus
OpenCamps Tatran Střešovice
Orka Čelákovice
Panthers Praha
Panthers Praha B
Prague Tigers Orange
Prague Tigers Striped
Prague Tigers White
SK Alien Nation Černošice
SK Dvojka Praha
SK Dvojka Praha D
SK Florbal Benešov I.
SK Florbal Benešov II.
Sokol Benátky n/J
Sokol Rudná
Sport Eden Beroun
Start98 Praha-Kunratice Black
Start98 Praha-Kunratice Yellow
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
T.J. Sokol Šestajovice
Tatran Střešovice
Technology Florbal MB Black
Technology Florbal MB Blue
Technology Florbal MB Green
Technology Florbal MB White
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
TJ Lokomotiva Rakovník A
TJ Lokomotiva Rakovník B
TJ Sokol Dobříš
TJ Sokol Královské Vinohrady
Viking TJ Kobylisy
Wizards DDM Praha 10 black
Wizards DDM Praha 10 orange
XPS Network Tatran Střešovice

elévové

muži

Informace k sezóně 2019/2020

Důležité termíny

​​​​16. 05. 2019             otevření systému přihlášek ve FISu

31. 05. 2019             uzavření systému přihlášek ve FISu

06. - 28. 06. 2019     termín pro úhradu platby startovného

13. 06. 2019             losovací aktiv Tipsport Superligy; Brno

16. 06. 2019             losovací aktiv celostátních soutěží; Brno  

18. 06. 2019             losovací aktiv regionálních soutěží; Ostrava

19. 06. 2019             losovací aktiv regionálních soutěží; Olomouc

20. 07. 2019             zaslání potvrzení hal od oddílů na sezónu 2019/2020


13. 09. 2019             1. termín pro odevzdání soupisek v dlouhodobých soutěžích ročníku 2019/2020

14. 09. 2019             zahájení ligové sezóny 2019/2020

13. - 17. 01.2020      2. termín pro vyplnění soupisky soutěžního ročníku 2019/2020




Změny v pravidlech

Výtah změn a novinek v pravidlech florbalu platných od 1. července 2018:


·         nově musí být na mantinelu vyznačeny i prostory pro trestné lavice, které mají délku 2 metry
a začínají 1 metr od středové čáry;

·        funkční prádlo pod dres musí přímo dle pravidel odpovídat předpisu soutěže = musí být barvy dresu či černé;

·        mřížka brankářské masky musí mít certifikaci;

·        upřesnění hry nad úrovní kolen – přestupkem je, pokud nad úrovní kolen hráč hraje míček jakoukoliv částí nohy od kolena  níže;

·        upřesnění hry ve výskoku – je povoleno hrát míček pod úrovní kolen ve výskoku

·        zdržování vhazování kterýmkoliv hráčem je přestupkem vedoucím k volnému úderu – za zdržování může být považováno zejména špatné postavení hráče na vhazování, či nedodržení vzdálenosti jeho spoluhráčů;

·        zaveden nový přestupek vedoucí k volnému úderu – zdržování hry družstvem – např. pasivní hra za vlastní brankou;

·        hra hlavou nově vede pouze k volnému úderu, nikoliv k trestu vyloučení;

·        značných změn doznalo pravidlo o trestném střílení (dále jen t. s.):

-       přestupky střídačky týmu, který provádí t. s., znamenají, že je t. s. považováno za nesprávně provedené;

-       t. s. musí být zahájeno dotekem florbalky;

-       aby bylo t. s. považováno za nesprávně provedené, musí se hráč a míč současně úplně zastavit nebo změnit směr  od soupeřovy brány; v praxi to znamená, že hráč pokud je v pohybu směrem k soupeřově brance, tak si může míček stáhnout směrem k sobě, či s míčkem provést freestylový trik;

-       t. s. se nově nařizuje samostatně, tedy bez trestu vyloučení na 2 minuty;

-       přestupek během odloženého t.s. naopak vede vždy k vyloučení na 2 minuty;

·        v případě, kdy je během hry objeven přestupek vedoucí k vyloučení a hra je přerušena následuje nově volný úder pro družstvo, které se neprovinilo – např. při vyloučení za špatné střídání či hru s příliš mnoha hráči;

·        upřesnění hry na zemi – vyloučení následuje nejen v případě, kdy hráč vleže či vsedě zahraje míč, ale i pokud jiným způsobem ovlivní úmyslně hru – např. brání ve hře protihráči;

·        mezi přestupky vedoucí k ČK2, považované za sabotáž hry jsou nově zařazeny tyto situace:

            -       pokud se zraněný hráč, který byl nahrazen na trestné lavici, účastní hry před vypršením svého trestu;

            -       přestupky spáchané z trestné lavice během trestného střílení;

            -       úmyslné ovlivnění hry posunutím mantinelu členem družstva v prostoru pro střídání;


Veškeré dotazy na pravidla a jejich výklad můžete směřovat na e-mail: pravidla@ceskyflorbal.cz.


Stručný výtah změn pravidel naleznete zde.

Pravidla florbalu 2018

Výpis změn a novinek v Pravidlech florbalu 2018




Materiály k regionálním ligovým soutěžím OLaMS regionu v sezóně 2019/2020

předpisy soutěží k přihláškám do soutěží (ke dni 15. 5. 2019)​

 

Termíny se mohou měnit, proto vždy sledujte: Aktuální rozpis utkání.


Předpisy soutěží


Rozpisy soutěží




Muži

Regionální liga mužů - skupina 7


Regionální liga mužů - skupina 7

Olomoucká liga mužů


Olomoucká liga mužů

Moravskoslezská liga mužů


Moravskoslezská liga mužů

Olomoucký přebor mužů


Olomoucký přebor mužů

Moravskoslezský přebor mužů


Moravskoslezský přebor mužů

Olomoucká soutěž mužů


Olomoucká soutěž mužů

Moravskoslezská soutěž mužů


Moravskoslezská soutěž mužů

Moravskoslezská třída mužů


Moravskoslezská třída mužů

Junioři

2. liga juniorů - skupina 7


2. liga juniorů - skupina 7

3. liga juniorů - skupina 7A


3. liga juniorů - skupina 7A

3. liga juniorů - skupina 7B


3. liga juniorů - skupina 7B

Moravskoslezská liga juniorů


Moravskoslezská liga juniorů

Dorostenci

2. liga dorostenců - skupina 7A


2. liga dorostenců - skupina 7A

2. liga dorostenců - skupina 7B


2. liga dorostenců - skupina 7B

Olomoucká liga dorostenců


Olomoucká liga dorostenců

Moravskoslezská liga dorostenců


Moravskoslezská liga dorostenců

Starší žáci

Olomoucká liga starších žáků


Olomoucká liga starších žáků

Moravskoslezská liga starších žáků


Moravskoslezská liga starších žáků

Olomoucký přebor starších žáků


Olomoucký přebor starších žáků

Moravskoslezský přebor starších žáků


Moravskoslezský přebor starších žáků

Mladší žáci

Olomoucká liga mladších žáků


Olomoucká liga mladších žáků

Moravskoslezská liga mladších žáků


Moravskoslezská liga mladších žáků

Elévové

Olomoucká liga elévů


Olomoucká liga elévů

Moravskoslezská liga elévů


Moravskoslezská liga elévů

Přípravka

Olomoucká liga přípravek


Olomoucká liga přípravek

Moravskoslezská liga přípravek


Moravskoslezská liga přípravek

Mini přípravka

Olomoucká liga mini přípravek


Olomoucká liga mini přípravek

Moravskoslezská liga mini přípravek


Moravskoslezská liga mini přípravek

Ženy

2. liga žen - skupina 7


2. liga žen - skupina 7

Olomoucká liga žen


Olomoucká liga žen

Moravskoslezská liga žen


Moravskoslezská liga žen

Juniorky

Olomoucká liga juniorek


Olomoucká liga juniorek

Moravskosleszká liga juniorek


Moravskosleszká liga juniorek

Dorostenky

Olomoucká liga dorostenek


Olomoucká liga dorostenek

Moravskoslezská liga dorostenek


Moravskoslezská liga dorostenek

Starší žákyně

Olomoucká liga starších žákyň


Olomoucká liga starších žákyň

Moravskoslezská liga starších žákyň


Moravskoslezská liga starších žákyň

Mladší žákyně

Olomoucká liga mladších žákyň


Olomoucká liga mladších žákyň

Moravskoslezská liga mladších žákyň


Moravskoslezská liga mladších žákyň

Elévky

Olomoucká liga elévek


Olomoucká liga elévek

Moravskoslezská liga elévek


Moravskoslezská liga elévek

Mini žákyně

Olomoucká liga mini žákyň


Olomoucká liga mini žákyň

Moravskoslezská liga mini žákyň


Moravskoslezská liga mini žákyň

Veteráni

Olomoucká liga veteránů


Olomoucká liga veteránů

Moravskoslezská liga veteránů


Moravskoslezská liga veteránů


Materiály k regionálním ligovým soutěžím OLaMS regionu v sezóně 2018/2019

oficiální předpisy a rozpisy soutěží (ke dni 2. 8. 2018)​

 

Termíny se mohou měnit, proto vždy sledujte: Aktuální rozpis utkání.



Předpisy soutěží
Rozpisy soutěží


Muži


Regionální liga mužů - skupina 7


Regionální liga mužů - skupina 7


Olomoucká liga mužů


Olomoucká liga mužů


Moravskoslezská liga mužů


Moravskoslezská liga mužů


Olomoucký přebor mužů


Olomoucký přebor mužů


Moravskoslezský přebor mužů - skupina A


Moravskoslezský přebor mužů - skupina A


Moravskoslezský přebor mužů - skupina B


Moravskoslezský přebor mužů - skupina B


Moravskoslezská soutěž mužů


Moravskoslezská soutěž mužů


Moravskoslezská třída mužů


Moravskoslezská třída mužů


Junioři


2. liga juniorů - skupina 7


2. liga juniorů - skupina 7


3. liga juniorů - skupina 7A


3. liga juniorů - skupina 7A


3. liga juniorů - skupina 7B


3. liga juniorů - skupina 7B


Dorostenci


2. liga dorostenců - skupina 7A


2. liga dorostenců - skupina 7A


2. liga dorostenců - skupina 7B


2. liga dorostenců - skupina 7B


Moravskoslezská liga dorostenců


Moravskoslezská liga dorostenců


Starší žáci


Olomoucká liga starších žáků


Olomoucká liga starších žáků


Moravskoslezská liga starších žáků


Moravskoslezská liga starších žáků


Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina A


Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina A


Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina B


Moravskoslezský přebor starších žáků - skupina B


Mladší žáci


Olomoucká liga mladších žáků


Olomoucká liga mladších žáků


Moravskoslezská liga mladších žáků


Moravskoslezská liga mladších žáků


Elévové


Olomoucká liga elévů


Olomoucká liga elévů


Moravskoslezská liga elévů


Moravskoslezská liga elévů


Přípravka


Olomoucká liga přípravek


Olomoucká liga přípravek


Moravskoslezská liga přípravek


Moravskoslezská liga přípravek


Ženy


2. liga žen - skupina 7


2. liga žen - skupina 7


Juniorky


2. liga juniorek - skupina 6 a 7


2. liga juniorek - skupina 6 a 7


Dorostenky


1. liga dorostenek - skupina 7


1. liga dorostenek - skupina 7


Play-off 1. ligy dorostenek


Play-off 1. ligy dorostenek


Starší žákyně


Liga starších žákyň - skupina 7


Liga starších žákyň - skupina 7


Mladší žákyně


Liga mladších žákyň - skupina 7


Liga mladších žákyň - skupina 7


Elévky


Liga elévek - skupina 7


Liga elévek - skupina 7


Veteráni


Liga veteránů - skupina 7


Liga veteránů - skupina 7


Play-off Ligy veteránů


Play-off Ligy veteránů







 


Chcete přihlásit nový oddíl?

Více informací naleznete zde.

Obrázek