{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

XPS NETWORK

O programu XPS Network

S XPS Network dokážete jednoduše plánovat Vaše individuální či týmové tréninky pomocí připravených sbírek cviků a cvičení. Není problém sdílet svoje přípravy a analyzovat je se svými hráči na webu, počítači nebo v mobilní aplikaci. Můžete prohlížet statistiky z týmových tréninků, sledovat individuální vývoj hráčů, výsledky kondičních testů a třeba i nutriční hodnoty jejich stravy.

Další nadstavbou je speciální funkce Sideline Video Analyzéru díky kterému můžete vytvářet detailní
a dlouhodobé rozbory jak hráčů, tak soupeřů. Rozbory můžete posílat hráčům přímo do mobilu nebo jim můžete plánovat individuální tréninky přesně podle jejich potřeb. Veškeré další informace naleznete na webu sidelinesports.com, kde si můžete program i zdarma vyzkoušet a nebo kontaktujte českou podporu na e-mailu cze@sidelinesports.com


XPS Network Lite pro florbalové trenéry zdarma

Kluby zapojené do programu podpory č. 3 mohou využívat licence pro svoje trenéry zdarma, oranžová a červená skupina mají nárok i na dva Video Analyzéry. Dále pak mohou kluby využít i profi licence hráčům díky kterým se mohou hráči omlouvat z tréninků, vidět týmové program a mnoho dalšího. Trenéři pak mohou hráčům vše sdílet přímo do mobilní aplikace. Pro ostatní kluby je, díky dlouhodobé spolupráci Českého florbalu a Sideline Sports, zvýhodněná cena na celý program. 

LITE verze programu je připravena zdarma pro všechny licencované florbalové trenéry, kteří ji mohou využít k vytváření a uchovávání vlastních florbalových cvičení. Díky tomuto programu není problém vytvořit si vlastní cvičení za pomoci jednoduchého kreslítka, nebo rozpohybovat navržené herní situace pomocí funkce animace cvičení nebo jen uložit video záznam cvičení z Vašeho tréninku. Vše budete mít přehledně na jednom místě a jednoduše k dispozici. Cvičení od svých kolegů, reprezentačních trenérů a dalších ikon českého florbalu si můžete prohlédnout v sekci cvičení na Vzdělávacím portálu a nebo přímo ve Vašem programu XPS Lite. Veškeré možnosti programu XPS Lite jsou trenérům popsány v krátkém videu níže.

Více informací o programu a práci s ním se můžete dozvědět ve výukových videí níže a nebo na Vzdělávacím portálu v sekci XPS Network.

       

        


Reference na program XPS Network

V programu XPS Network pracuje mnoho sportovních organizací po celém světě (např.: Miami Heat, Chelsea London, FIBA World...) a hlavně přes 140 000 trenérů z celého světa. Další reference na program
si můžete přečíst na stránkách sidelinesport.com a nebo shlédnout videa níže.

        

Český florbal věří, že program XPS Network je pro florbalové trenéry vhodným nástrojem k maximalizaci potenciálu hráče i trenéra samého, a že s jeho pomocí se v Česku vytvoří profesionální zázemí pro ty, kteří chtějí dělat věci na 110%.

Obrázek