Matěj Klucho: Někteří hráči nám příjemně zamotali hlavu. Nyní nás čeká zužování kádru

29. 2. 2020Národní výběr U17
Národní výběr U17 byl loni absolutní novinkou. Protože byl projekt vyhodnocen jako úspěšný, i letos dostala dorostenecká reprezentace zelenou od vedení Českého florbalu. Stejně jako vloni byl do čela jmenován Matěj... více

30. 1. 2020Školení
Přes 240 účastníků z pěti zemí přivítala historicky druhá Mezinárodní trenérská konference, která během Poháru mistrů v Ostravě navázala na pražskou premiéru z prosince 2018. Český florbal nyní zveřejňuje kompletní... více

Rozvoj hráčů v EräViikingit

21. 1. 2020Školení
Využití videa jsme viděli již od nejmenších kategorií a zde ho berou jako běžný způsob pro maximalizaci rozvoje hráče. více

EräViikingit – světová extratřída v zakončení

Trojice českých trenérů vyrazila do největšího florbalového klubu na světě EräViikingit. První pocity a postřehy se dočtete v článku. více

Trenér zlatých juniorů Jiří Jakoubek prozrazuje, o čem bude mluvit na Mezinárodní trenérské konferenci

8. 1. 2020Školení
Dokázali, co nikdy jiný před nimi. Čeští florbaloví junioři vybojovali na mistrovství světa v kanadském Halifaxu zlaté medaile a nesmazatelně se tak zapsali do historie sportu s děrovaným míčkem. Na střídačce jim velel... více