{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

10 DNÍ FLORBALU V ČESKÉ TŘEBOVÉ 2016

Obrázek ke článku
19. 4. 2016

V roce 2016 proběhne již 9. ročník této akce. Každý rok akci posouváme směrem víc a víc k veřejnosti souměrně s tím jak se florbal stává rozšířenějším sportem. V loňském roce jsme opět trhali rekordy v počtu návštěvníků a sportovců ze stran veřejnosti a škol.

Akce se účastní v největší míře školy z Pardubického kraje. Každý den proběhne jiná kategorie od prvních stupňů až po střední školy. V závěru týdne také pozveme školky a celé dopoledne s nimi sportujeme, ale výkonost nepoměřujeme, jen si s dětmi hrajeme a bavíme je pohybem.

Velkou víkendovou akcí je turnaj pro širokou veřejnost, kde se pravidelně přihlašuje dvacítka týmu k poměření sil. Jsou vidět různé úrovně výkonnosti a kvalita zápasů což ke sportování veřejnosti patří.

Další akce již patří florbalu a hráčům z řad našich členů. Připravíme tréninky a přátelské zápasy pro nejmenší až po turnaj pro nejstarší. V každém ročníku se snažíme do České Třebové přivézt také nějakou akci celorepublikového významu a ani v roce 2016 tomu nebude jinak. Letos se uskuteční Celorepublikový turnaj amatérských družstev.

Více na www.fbkot.cz

Obrázek