{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


14. DUBEN, OSTRAVA, VY A NOVÁ KOLEKCE K SUPERFINÁLE 2019

Obrázek ke článku
7. 4. 2019

Po roce je tu opět největší událost domácí florbalové scény. A znovu v novém. Nahodťe ten správný outfit i vy a užijte si špičkový florbal a boj o domácí titul. Bude to nové a bude to super. Bude to zážitek, na který budete vzpomínat i po roce. Minimálně. Tak buďte super i vy.

Jak? Jednoduše. S tou správnou florbalovou výbavou. Florbalky nechte doma. S nimi mohou na plochu jen ti nejlepší tuzemští florbalisté. Ale do hlediště zamíříte vy - nejlepší fanoušci!

Výbavu si zabalíte no nového svítivě zeleného gymvaku, se kterým vás v hledišti nikdo nepřehlédne. Máme světlou i tmavou variantu a navíc: super neonový batoh můžete mít i jako set pravého florbalového fanouška – s trumpetou a šálou, o dvacet procent levnější než samostatně.

A když už gymvak, tak také tričko. Kolik superfinálových třiček doma máte? Každý rok jedno nové? Tak tuhle tradici určitě není dobré porušit ani letos. Zvlášť, pokud si na vás brousí zuby děrovaný krasavec na hrudi.

Šedé triko je jedna varianta. Odvážná pro odvážné. Dohromady se žlutým gymvakem ideální a vyladěná.

Vše seženete nejen v hale, ale už teď v předstihu na e-shopu věnovaném přímo florbalovému Superfinále. 14. dubna se navíc můžete těšit na vystavený pohár ve Fanshopu a mnoho dalších překvapení. Zkrátka neděle, jak má být.

Obrázek