​​

BARÁŽ O TIPSPORT SUPERLIGU OTEVŘEL VÍTĚZNĚ HATTRICK BRNO

20. 4. 2019

Jedny z posledních bojů florbalové sezóny hostí Brno. Bulldogs a Hattrick odehráli první duel baráže o účast v nejvyšší soutěži pro příští ročník. A na úvod si vedl lépe finalista první ligy, který uspěl těsně 4:3.

3 : 4
1:01:21:2 -:-
Branky: 17. Adam Konečný, 23. Jan Černovický, 57. Adam Konečný - 26. Jan Grábl, 39. David Coufal, 44. Tomáš Brom, 47. Tomáš Brom

Bulldogs potvrdili roli papírového favorita v první třetině díky gólu Adama Konečného. Ještě lepší pozici si pak domácí hráči zajistili ve druhé části s pomocí Jana Černovického, který svojí ranou posunul skóre na 2:0.

Hattrick proto musel hodně zabojovat, aby se vrátil zpět do hry. K vyrovnání se svěřenci Marka Fialy přiblížili po brance Jana Grábla, k němuž se do konce dějství připojil David Coufal. Před závěrečnými dvaceti minutami tak platil remízový stav 2:2 a utkání bylo naprosto otevřené.

Třetí třetinu nakonec zvládl o kousek lépe Hattrick. Za účastníka první ligy se dvakrát v krátkém čase střelecky prosadil Tomáš Brom a poslal hosty do rozhodujícího náskoku. Na tom nic nezměnilo ani snížení Konečného při hře bez gólmana. Bulldogs tak ztratili úvodní duel série a před nedělí vede jejich soupeř 1–0 na zápasy.