{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

BAVÍ TĚ FLORBAL? NEVÁHEJ A STAŇ SE ROZHODČÍM!

Obrázek ke článku
20. 8. 2021

Baví vás florbal? Znáte jeho pravidla? Navštěvujete zápasy pravidelně jako divák? Jezdíte s dětmi na turnaje a pak trávíte den na tribuně? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli „ano”, pak přesně pro vás je následující výzva – staňte se rozhodčím florbalu!

Po období covidového temna se opět naplno rozjíždí veškeré ligové soutěže ve všech věkových kategoriích. Každé utkání pak potřebuje svého rozhodčího/své rozhodčí a právě na této pozici nyní spustil Český florbal nábor.

Nové hrdiny a hrdinky s píšťalkou hledáme po celé republice. Věk pro přihlášení nehraje roli, pokud je vám více než patnáct let, můžete se směle chopit řízení florbalových duelů. Kluci, holky, maminky, tatínci, hráči, hráčky, trenéři, fanoušci – možná hledáme právě Vás! A třeba zrovna vy se propracujete do nejvyšších soutěží či dokonce na listinu rozhodčích IFF.

Jistě se sami sebe ptáte na řadu otázek, včetně toho, kam máte poslat přihlášku a kde bude probíhat školení. Veškeré info naleznete na webu Českého florbalu v sekci rozhodčí

„Doplnit stav rozhodčích je pro nás v tuto chvíli, po koronavirové pauze, velmi důležité. Pro zájemce se tím otevírá možnost, jak si jednak přivydělat a zažít florbal z jiného úhlu pohledu, ale také šanci na start nové kariéry,” říká předseda komise rozhodčích a delegátů Petr Galasovský.


Tak neváhej a i ty se staň rozhodčím!


Co obnáší práce elitního rozhodčího? Podívejte se na toto unikátní video:

​​

Obrázek