​​​​​​​

BLACK ANGELS NAPRAVILI SVÉ ZAVÁHÁNÍ V PŘEDEHRÁVCE SE SLOVANEM HAVÍŘOV

6. 1. 2019

Black Angels společně se Slovanem Havířov odehráli jako jediní z 1. ligy mužů v prvním víkendu roku 2019 dva duely. Předehráli si totiž 19. kolo, v utkání padlo celkem dvacet branek a po jeho konci měli lepší náladu hostující Black Angels, kteří tak napravili sobotní zaváhání v Petrovicích.

6 : 14
2:20:74:5 -:-
Branky: 11. Jiří Kroček, 13. Matěj Smeták, 41. Vojtěch Vavrečka, 42. Michal Prorok, 55. Filip Turoň, 60. Matěj Smeták - 4. Jan Pícha, 10. Jakub Renčín, 26. Tomáš Straka, 28. Daniel Ludvík, 31. Andrej Svatoš, 31. Daniel Ludvík, 33. Filip Neklan, 34. Jakub Hromada, 34. Jan Hněvkovský, 49. Dan Moravec, 52. Jaroslav Král, 53. Jakub Renčín, 56. Jakub Renčín, 58. Filip Neklan

Black Angels nezačali dvoudenní trip ideálně, překvapivě ztratilI dva body po přestřelce v Petrovicích, kterou prohrálI 10:9 po prodloužení. Také Slovan Havířov šel do duelu s poraženeckou náladou, v sobotu inkasoval na domácím hřišti jedenáct branek od Kladna.

I v nedělním předehrávaném utkání skončil míček v síti Havířova více než desetkrát. Slovan sehrál se svým soupeřem vyrovnanou první třetinu, ta skončila nerozhodně 2:2, rozhodla ale prostřední část, jež vyzněla jasně lépe pro Black Angels – 0:7. Domácím se povedl vstup do třetí dvacetiminutovky, ale už jen pouze marně dotahovali vysoké gólové manko.

Výhrou za tři body se dostali Black Angels do čela 1. ligy, na svém kontě mají 49 bodů, druhý Hattrick je za nimi o dva body, ale má jeden zápas k dobru. To Slovan Havířov má úplně opačné starosti, dosud získal jen deset bodů, což ho řadí na předposlední pozici.