BOJE O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ NA REGIONÁLNÍCH VÝBĚRECH STARŠÍCH ŽÁKŮ V LIBERCI JSOU V PLNÉM PROUDU

13. 1. 2019

Finále turnaje si zahrají Pražané se Středočeským krajem. O třetí místo budou hrát ústečtí hráči proti Pardubickému kraji.

V prvním utkání dne zvítězil Liberec 6:3 nad Plzeňským krajem. Vítěznou branku vstřelil Michal Václavík už na konci druhé třetiny. Třemi body přispěl k vítězství Jakub Faksa. V druhém malém semifinále se střetli Královéhradecký kraj a Karlovarský kraj. V tomto utkání si pro vítězství dokráčeli královéhradečtí hráči.

V souboji o finále byli nakonec šťastnější Pražané. Utkání dokázali vyrovnávací brankou Ústečtí zdramatizovat a poslat do prodloužení, v něm ale ve třetí minutě rozhodl Lukáš Kafka. Druhé semifinále bylo o poznání jednoznačnější. Středočeský kraj porazil Pardubický kraj 7:3. Tučným písmem se do utkání zapsal Jakub Bohuslávek, který vstřelil hattrick a na jednu branku přihrál.