{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


BOLESLAV PŮJDE NA NOVÁČKA, OSTRAVU ČEKÁ DERBY

Obrázek ke článku
5. 12. 2019

Další zápasy vyhlížejí florbalisté superligy a první ligy. Nejvyšší soutěž mužů čeká dvojkolo, které bude po pátečních utkáních pokračovat ještě v neděli. Ostrava odehraje výjezdní duel v Bohumíně a derby proti Vítkovicím. Lídr z Mladé Boleslavi přivítá nováčka Hattrick Brno, v první lize potom pojedou České Budějovice na hřiště vedoucích Karlových Varů.

FBC Ostrava bojuje těsně pod hranicí postupu do play-off. Na elitní osmičku se však může dotáhnout v následujícím zápase, pokud porazí pražskou Spartu. Soupeř z hlavního města je ale zatím na čtvrtém místě a očekává se, že opět boduje. Hrát se bude netradičně v bohumínské hale Bospor.

Na houževnatého protivníka se připravuje Mladá Boleslav. Aktuálně nejlepší tým tabulky se doma utká s Hattrickem Brno, který jej v posledním vzájemném duelu hodně potrápil. Brňané prohráli zářijovou bitvu na domácí půdě jen těsně 2:4. Technology přesto bude favoritem, protože drží sérii čtyř výher za sebou. Kromě toho se v pátek uskuteční pražské derby mezi druhým Chodovem a pátými Bohemians.

V neděli přijde na řadu velké ostravské derby – domácí FBC poměří síly s mistrovskými Vítkovicemi. Bitvu mužstev z dolní poloviny superligy obstarají Pardubice a Black Angels, které doplní severočeský souboj Liberce a České Lípy.

První liga potom nabídne zápas Karlových Varů, které zatím vedou soutěž, s jedenáctými Českými Budějovicemi. Roli favorita bude chtít potvrdit také druhé Kladno na hřišti osmé Jaroměře. Důležité utkání čeká Bulldogs Brno a Florbal Ústí nacházející se mezi nejlepší pěticí tabulky.

Kompletní přehled víkendu najdete ZDE.

Obrázek