{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

BRONZOVÁ MEDAILISTKA MADĚROVÁ SE VRACÍ DO ČESKA! MÍŘÍ DO OLOMOUCE

Obrázek ke článku
20. 7. 2022

Také ženský kádr Olomouce před sezonou 2022/23 posiluje. Do svých řad totiž přivádí bronzovou medailistku z juniorského mistrovství světa a zároveň florbalistku, která v prestižní finské F-liize vybojovala třetí místo, Vlaďku Maděrovou.

Je jí teprve dvacet jedna let, i tak už ale vlastní dvě bronzové medaile a může se pyšnit tím, že strávila dva roky ve Finsku úplně sama. Maděrová se po dvou sezonách ve finském klubu EräViikingit vrací do Česka, kde zakotví u šestého celku loňského extraligového ročníku z Olomouce.

„Těžko se dva roky popisují v pár řádcích. Každá sezona byla úplně jiná. V té první jsme bojovaly o​ záchranu ligy. V jeden moment jsme prohrávaly 0:2 v sérii a nikdo nám už ani nevěřil. Ten pocit laufu, když jsme dokázaly dovést sérii až do rozhodujících nájezdů a nakonec ji vyhrát, byl ale neskutečný. Možná nás to nakoplo a druhá sezona pak byla odlišná. Jako tým jsme dokázaly vybojovat bronzové medaile. A to po té předchozí sezoně zní naprosto neuvěřitelně,“ vzpomíná nostalgicky juniorská reprezentantka v rozhovoru pro klubový web.

Nyní ale napíše další novou kapitolu. Od ročníku 2022/23 totiž bude působit v extraligové Olomouci. Jaké cíle a ambice tedy v tomto klubu má? „Mé cíle se budou hodně odrážet na přístupu lidí kolem. Nechci někam přijít a začít diktovat můj plán. Hrajeme kolektivní sport a jako kolektiv si ten cíl musíme určit. Pokud bude mít sedmnáct holek v hlavě O2 arenu, tak nevidím důvod, proč se tam nedostat. Já v tom ten potenciál vidím. Jestli se to ale naplní, to zatím nedokážu odhadnout,“ uvádí odhodlaně dvojitá bronzová medailistka.

Více informací se dozvíte v oficiální tiskové zprávě klubu.

Obrázek