{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

ČERNÝ VÍKEND CHODOVA: ŽENY PŘELSTILA OSTRAVA, MUŽI ZTRATILI NÁSKOK PROTI SKV

Obrázek ke článku
21. 2. 2020

Na uplynulý víkend pražský Chodov nebude vzpomínat zrovna v tom nejlepším světle. Lvice padly nejdříve Vítkovicím, o den později v domácím prostředí podlehly FBC. Jejich mužští kolegové ztratili náskok 5:1 proti SKV a prohráli v prodloužení. 

V souboji o prvenství v extraligové tabulce žen padl Chodov Vítkovicím velmi těsně 5:6. Bylo to hlavně díky první třetině, během které si Vítkovice vytvořily dvougólový náskok. „Dle mého nebylo mnoho špatného, samozřejmě mohla být lepší koncovka, ale byl to skvělý zápas do posledních vteřin,“ hodnotí zpětně lídr chodovské kabiny Martina Řepková. „Musím uznat, že ten víkend byl hrozně divoký. Převážně v posledním měsíci nás trápí zdravotní problémy,“ dodává reprezentantka.

Duel proti Ostravě Chodov ztratil v posledním dějství, kdy čtyřikrát inkasoval. Lvice tak ze zápasů proti soupeřkám z první čtyřky nevybojovaly ani jeden bod. „Někdy se prohraje a někdy vyhraje. Chyběla asi koncentrace, ale to nejdůležitější je teprve před námi. Vnímám to tak, že přesně tyto zápasy nám pak v nejtěžších momentech strašně pomůžou,“ věří Řepková.

Na Jižním Městě kraloval v mužské Superlize Chodov. Vinohrady prohrávaly už 1:5, když rázem nastal velký obrat. Šesti góly v rozmezí jedenácti minut srovnaly duel a v prodloužení rozhodly o svém vítězství za dva body. Trefa na 7:7 přitom přišla až čtrnáct vteřin před koncem třetí třetiny. „Už jsem toho zažil poměrně dost, ale často to byly spíš tragické začátky. K těm nejhorším třetím třetinám se to ale určitě řadit bude,“ řekl pro klubový web David Podhráský. 

Chodov pár dní před zaváháním s SKV vyhrál nad Spartou. „Možná nás i čtvrteční výhra nad Spartou lehce ukolébala a teď si snad uvědomíme, že nemůžeme polevit ani na chvilku. Věřím, že to bude správná facka před play off,“ dodává trenér mužského A-týmu.

Obrázek