{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

ČEŠKY CHTĚJÍ NAVÁZAT NA MINULÉ ÚSPĚCHY Z DOMÁCÍCH EURO FLOORBALL TOUR

Obrázek ke článku
9. 3. 2017

Nejlepší reprezentační výběry žen míří do České republiky. Národní tým se po téměř třech letech představí na domácí půdě v rámci turnaje Euro Floorball Tour, který bude v dubnu hostit Olomouc. A české florbalistky mají bezesporu na co navazovat.

Reprezentace vzpomíná na domácí turnaje EFT velmi pozitivně. V roce 2008 uhrály Češky před svými příznivci v pražské Areně Sparta historicky první remízu se Švédskem. Jedním z faktorů úspěchu byla právě hlasitá podpora fanoušků, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru.

Výborně si český tým vedl také na posledním měření sil TOP 4 světových výběrů před domácími fanoušky, které se konalo na podzim 2014 v Praze. Tehdy svěřenkyně Miroslava Janovského porazily Švýcarky a v samostatných nájezdech zaskočily i favorizované Finsko. Díky těmto vítězstvím tak česká reprezentace skončila v celkovém pořadí turnaje druhá za suverénními Švédkami.

Nadcházející Euro Floorball Tour v Olomouci, které se koná od 28. do 30. dubna 2017, bude pro české hráčky důležitou herní zkouškou. Půjde totiž o jednu z posledních šancí odehrát nejnáročnější možné zápasy před prosincovým mistrovstvím světa v Bratislavě, kde Češky budou útočit na medailové pozice.

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal startuje již nyní a ten nejlepší světový florbal žen můžete v Olomouci sledovat za příznivé ceny. Permanentku na celý víkend je možné zakoupit za 200 Kč. Pro prvních 50 zájemců máme navíc připravenou speciální akci, při koupi jedné permanentky obdrží druhou zdarma! Denní vstupenka pak české fanoušky vyjde na 100 Kč.  

Přijďte českým reprezentantkám vytvořit neopakovatelnou atmosféru a podpořit je v rámci přípravy před letošním světovým šampionátem!

Program utkání

Pátek 28. 4. 2017

15:00 Švédsko – Finsko
18:00 Česko – Švýcarsko

Sobota 29. 4. 2017

15:00 Česko – Finsko
18:00 Švýcarsko – Švédsko

Neděle 30. 4. 2017

09:45 Finsko – Švýcarsko
12:30 Česko – Švédsko

Obrázek