{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

ČESKÝ FLORBAL HLEDÁ NOVÉ KOLEGY, NABÍZÍ ČTYŘI POZICE

Obrázek ke článku
14. 4. 2021

Český florbal vypisuje výběrové řízení jako náhradu za odcházející pracovníky na čtyři pozice: pracovník marketingu a medializace, pracovník komunikace, ekonomický asistent a koordinátor rozvoje oddílů. Hlásit se na příslušných emailových adresách můžete do 30. dubna 2021, bližší informace o jednotlivých pozicích najdete po rozkliknutí příslušných odkazů.

Vypsané pozice jsou následující:

Pracovník marketingu a medializace

V rámci této pozice budete mít možnost komunikovat s partnery a florbalovými oddíly, starat se o streaming florbalových utkání a výrazně se spolupodílet na pořádání velkých florbalových akcí včetně světových šampionátů. Součástí pracovní náplně pozice je reporting vedení společnosti, příprava marketingových akcí či nabídek nebo komunikace s klienty. Kontakt: Lucie Kokaislová (kokaislova@ceskyflorbal.cz)

Podrobné informace si můžete přečíst ZDE

Pracovník komunikace

Pokud máte zkušenosti se psaním článků a baví vás vést mladý aktivní tým, pak může být tato pozice pro vás. Vyzkoušíte si řízení redakce webu Českého florbalu, budete se podílet na tvorbě komunikačních strategií, zúčastníte se velkých florbalových akcí v zahraničí i v tuzemsku a budete mít na starost psaní tiskových zpráv či monitoring médií. Kontakt: Jakub Borovský (borovsky@ceskyflorbal.cz)

Podrobné informace si můžete přečíst ZDE

Ekonomický asistent

Jestliže chcete pracovat ve sportovním prostředí, máte rádi výzvy, chcete pomoci rozvíjet český florbal a také se podílet na celkovém obrazu českého florbalu, pak zvažte nabídku pracovní pozice ekonomického asistenta. Vaší náplní bude spolupráce na přípravě rozpočtů, řešení a příprava ekonomicko-finančních podkladů, agenda a komunikace s finančními institucemi či zpracování žádostí o dotace: Kontakt: Lucie Kokaislová (kokaislova@ceskyflorbal.cz)

Podrobné informace si můžete přečíst ZDE

Koordinátor rozvoje oddílů

Pokud chcete pomoci florbalovým klubům rozvoji, je pro vás tato pozice ideální. V jejím rámci si vyzkoušíte zajištění administrativního a organizačního zázemí v oblastech: spolupráce s manažery a sekretáři oddílů, spolupráce s regionálními složkami na rozvoji oddílů, společných setkání a vzdělávacích akcí. Kromě toho se budete spolupodílet na vytváření podmínek dalšího rozvoje florbalu v ČR a realizaci nově připravovaných projektů. Kontakt: Jan Koten (koten@ceskyflorbal.cz)

Podrobné informace si můžete přečíst ZDE

​​

Obrázek