{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

ČESKÝ FLORBAL PŘEDSTAVUJE PROJEKT MOBILNÍCH POVRCHŮ

Obrázek ke článku
31. 5. 2021

Český florbal přichází s novou podporou pro oddíly, které by měly zájem o zakoupení venkovních povrchů. Cílem je zajistit oddílům možnost získat venkovní povrch bez nutnosti jednorázového shromáždění všech potřebných finančních prostředků. 

Projekt je určen pro oddíly, které by chtěly kromě tréninků v hale využít také alternativní možnost v podobě venkovního hřiště. „Nejen s ohledem na aktuální situaci se začaly hromadit dotazy právě na možnost nákupu venkovního povrchu, který může být efektivním řešením například pro individuální i týmové tréninky v období léta. Pro někoho se také může jednat o ekonomicky výhodnější cestu než pronájem tělocvičen právě v období prázdnin. Právě proto jsme rádi, že klubům touto cestou můžeme pomoci,“ zhodnotil projekt Jan Jirovský, ředitel nesoutěžního úseku Českého florbalu. 

Jak proces probíhá? Příslušný oddíl vyplní přihlášku, ve které uvede vybraný povrch z nabídky dodavatelů. Český florbal uzavře s oddílem smlouvu o nájmu a následném odkupu povrchu oddílem po splacení konečné ceny. Tím končí první krok. Následuje pak doba, kdy oddíl splácí zakoupený povrch. Během tohoto období je povrch ve vlastnictví Českého florbalu. Oddíl má povinnost splácet povrch čtvrtletně po dobu čtyř let. Po celou tuto dobu ručí oddíl formou uzavřené směnky, po zaplacení poslední splátky přejde venkovní povrch do vlastnictví oddílu.

Výběrové řízení se skládá ze dvou kol. Každý oddíl může podat do projektu pouze jednu přihlášku. Další informace je možné najít podrobně rozepsané v dokumentu ZDEPodminky_mobilni_povrchy.pdf

Přihlášku do projektu najdete ZDEProjekt Venkovní mobilní povrchy_přihláška do projektu.docx

Nabídku dodavatelů si můžete prohlédnout ZDEProjekt Venkovní mobilní povrchy_nabídka dodavatelů 14_06_2021.xls

Obrázek