{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

CHODOV SLAVÍ 30 LET! PŘEDSTAVIL NOVÉ LOGO I SÉRII OSLAV

Obrázek ke článku
4. 9. 2021

Jeden z nejúspěšnějších českých florbalových celků se těší významnému jubileu, neboť slaví výročí třiceti let od svého založení. Pražský Chodov na počest svých narozenin představuje nové logo i sérii oslav a doprovodných aktivit.

Chodov patří k již tradičním účastníkům boje o titul v ženské i mužské kategorii, při jeho založení v roce 1991 však byl současně se střešovickým Tatranem teprve prvním florbalovým klubem v České republice. 

V rámci oslav tohoto velkého jubilea představil pražský celek své nové logo, které se s Chodovem pojí již od roku 2008 a doteď bylo využíváno spíše raritně.

Kromě loga však, stejně jako u oslav 25. výročí, vytvořili představitelé tohoto klubu také speciální identitu veškerých akcí a materiálů souvisejících s oslavami. Identita ve formě speciálního loga se objeví také na limitované edici merchandisingu.

Na své si přijdou také milovníci dějin, jelikož se chystají rozhovory s velkými postavami historie klubu, se členy Klubu legend Florbal Chodov a nebude chybět ani připomínka klíčových historických momentů či statistiky.

A aby si každý fanoušek užil oslavy naplno, připravili si představitelé tohoto klubu také tři akce pro diváky. První proběhne na domácím zápase proti Black Angels, který se uskuteční 24. října a na němž budou do Klubu legend Florbal Chodov uvedena další významná jména. 

Druhou pak bude poslední domácí zápas roku 2021, který proběhne 17. prosince a v němž se chodovští florbalisté střetnou se svými protivníky ze stejně starého Tatranu Střešovice. A jako poslední tečka za výročními oslavami a zároveň rozlučka s florbalovým rokem 2021, proběhne 21. prosince Vánoční turnaj.   

Všechny podrobné informace si můžete přečíst v oficiální Tiskové zprávě oddílu.

​​

Obrázek