{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


DALŠÍ POSILA PRO OSTRAVU, MISTRYNĚ DOPLNÍ JUNIORSKÁ REPREZENTANTKA

Obrázek ke článku
6. 5. 2022

Úřadující šampionky z Ostravy hlásí další novou tvář. Po návratu Denisy Kotzurové tentokrát přichází Adéla Feiková, která dosud působila ve Vítkovicích. Z kádru městského rivala se do FBC přestěhoval v průběhu týdne i Marek Bräuer.

Sedmnáctiletá florbalistka za sebou má první sezonu v nejvyšší soutěži, během níž nasbírala v sedmnácti duelech čtrnáct bodů. „Když jsem dostala nabídku od Ostravy, tak jsem se toho rozhodla využít, protože už delší dobu jsem chtěla zkusit něco nového a posunout se dál. Je to pro mě velká výzva. Chci se prosadit v týmu a pomoci holkám k obhajobě titulu,” cituje klub Feikovou na svých sociálních sítích.

Aktuálně jedna z opor juniorské reprezentace se přesune do prostředí, kde již působí její mladší sestra Aneta. „Jsme moc rádi, že se k nám Áďa připojí. Má velmi dobrý potenciál pro moderní florbal, který bychom chtěli společně maximálně rozvíjet,” komentuje její příchod hlavní trenér Jakub Robenek.


Ve Vítkovicích lovili i muži

Ostravané na svých sociálních sítích oznámili příchod zvučného jména i do mužského kádru. Z Vítkovic by se k nim měl přesunout dvojnásobný český šampion Marek Bräuer, jenž má na svém kontě již téměř 300 duelů v Livesport Superlize a měl by se tak stát jednou z hlavních opor FBC.

„Cítil jsem, že po těch letech ve Vítkovicích potřebuji změnu, takový nový impulz a věřím, že FBC je správná volba,” citovaly 26letého florbalistu, jemuž končí na Dubině smlouva, sociální sítě nového zaměstnavatele.

Obrázek