​​​​​

DĚČÍN I PŘES NEDĚLNÍ KLOPÝTNUTÍ ZŮSTAL NA ČELE TABULKY

Jméno autora
22. 1. 2018

Dvěma koly o pokračovaly o víkendu boje v divizních soutěžích. Ve skupině A vedoucí Děčín potřetí v sezóně prohrál, když na vlastní palubovce nestačil na třetí Teplice. Jelikož o body přišlo i druhé Ústí, tak se nám pozice na čele tabulky pořádně vyrovnala.

Nejproduktivnějším týmem víkendu se stali Panteři z Liberce, kteří svým soupeřům ve dvou zápasech nastříleli celkem 31 branek. V prvním zápase rozebrali Louny třinácti brankami, v tom druhé proti Lovosicím se trefili celkem osmnáctkrát. S čím už ale nemohou být spokojeni, to je obrana, neboť inkasovali osmnáct branek!

V sobotu se na jedné palubovce potkali florbalisté vedoucího Děčína a druhého Ústí. O výsledku utkání rozhodli domácí hráči už v první třetině, kterou ovládli 5:1. Od druhé třetiny ale Ústí dotahovalo a podařilo se mu dokonce vyrovnat na 7:7. Domácí se ale ještě jednou zásluhou Petra Vybírala dostali do vedení a na to už hosté odpovědět nedokázali. Prohráli tak těsně 7:8.

Na víkendové zápasy budou chtít jistě zapomenout hráči Loun, Slavie Plzně a Lovosic, neboť se jim nepodařilo získat ani bod. Naopak spokojeni mohou být v rezervě Liberce a Florbalové školy z Plzně, ti stejně jako liberečtí Panteři získali plný počet šesti bodů.