{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


DĚČÍNU I PŘES NEDĚLNÍ KLOPÝTNUTÍ PATŘÍ PRVNÍ POZICE

Obrázek ke článku
8. 1. 2018

Hned o prvním víkendu nového roku se nanovo rozjely boje v divizních soutěžích. V Divizi A se v sobotu a neděli odehrálo kompletní čtrnácté kolo a pět zápasů kola patnáctého. Druhou porážku v sezóně si připsali hráči vedoucího Děčína, když prohráli na palubovce třetí Slavie Plzeň.

Podruhé v sezóně vyšli bodově naprázdno po základní hrací době florbalisté vedoucího Děčína. Ti v nedělním duelu nenavázali na sobotní vítězství v Rokycanech, když podlehli i přes závěrečný nápor Slavii Plzeň. Děčínským hráčům se sice podařilo v samotném závěru stáhnout tříbrankový náskok na rozdíl jediné branky a v posledních patnácti sekundách hráli dokonce s výhodou jednoho hráče v poli, vyrovnat se jim ale už nepodařilo. Druhé Ústí se tak na ně v tabulce dotáhlo po stoprocentním víkendovém zisku na rozdíl pouhých tří bodů

Dvě vítězství si ve čtrnáctém a patnáctém kole připsaly pouze čtyři týmy. Florbalová škola Plzeň A dokázala zvítězit v Lovosicích a v Lounech. Oba tyto zápasy byly vyrovnané a rozhodovalo se až v samotném závěru. Stoprocentní byli i hráči Florbalu Sokolov, kteří si nejprve v sobotním zápase s chutí zastříleli a v neděli pak zvládli důležitý souboj proti Lovosicím. Posledním koho jsme ještě nezmínili a vyhrál obě střetnutí, jsou zástupci TJ Sokol Koberovy. V sobotu si tento tým odvezl tři body ze Slavie Plzně a v neděli pak bodově okradl i Rokycany.

Výsledky 14. kola

sobota 6.1.2018

Florbalová škola Plzeň A - ASK Lovosice - LFP A  6:4
Florbal Sokolov - TJ Lokomotiva Louny 11:5
FBC Rokycany - 1. FBC DDM Děčín IV 2:6
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň -TJ Sokol Koberovy 6:9
Florbal Ústí B - FBC Panthers Liberec 9:7
Florbal Teplice - FBC Liberec B 7:6

VÝSLEDKY 15. KOLA

neděle 7.1.2018

Florbalová škola Plzeň A - TJ Lokomotiva Louny 8:6
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň -1. FBC DDM Děčín IV 6:5
Florbal Ústí B - FBC Liberec B 18:6
FBC ROKYCANY - TJ Sokol Koberovy 4:7
Florbal Sokolov - ASK Lovosice - LFP A 8:5

Foto: fbcdecin.cz

Obrázek