{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


DIVIZE A+B: PLAY-UP O NÁRODNÍ LIGU ZAČÍNÁ!

Obrázek ke článku
5. 3. 2019

Dva nejlepší z divize A si to bez servítek rozdají s kolegy z divize B. Druhý březnový víkend nabídne florbalovým nadšencům 1. kolo play-up – hraném na dvě vítězná klání, v nichž se hraje o postup do druhého kola a následnou vstupenku do Národní ligy. Podaří se některému z mužstev uzavřít svou sérii v nejkratším možném intervale?

„Áčkovou“ divizi ovládli florbalisté Sokolova, kteří si vybojovali první příčku díky lepšímu vzájemnému zápasu proti druhé Plzni. Čeká na ně série s Benešovem, jenž ve druhé divizi získal během základní části dokonce o čtyři body navíc. Ten, kdo si najde cestu do sportovní haly v Sokolově nebo Benešově si bude moct vychutnat kvalitní florbalová střetnutí. Za benešovské SK ovládl týmové statistiky s jednaosmdesáti kanadskými body Petr Tůma, na opačné straně hřiště může být hlavním nepřítelem obrany Tomáš Abrhám.

Druhou dvojici prvního kola play-up utvořil pražský Bučis Team s A-týmem Plzně. Florbalová škola během dvaadvaceti utkání nastřílela dvě stě třicet gólů a nejčastěji se v zápise o utkání objevovalo jméno Matěje Suráka, jemuž náleží účast na pětadevadesáti trefách plzeňského mužstva. První duel se odehraje v hlavním městě České republiky, respektive na hale VŠE. O necelý den později bude zahájeno střetnutí na plzeňské sportovní hale ZČU.    

Program play-up Divize A + B
9. března

--:--        Florbal Sokolov – SK Florbal Benešov

20:30     FC Bučis Team – Florbalová škola Plzeň A

10. března

18:00     SK Florbal Benešov – Florbal Sokolov

18:00     Florbalová škola Plzeň A – FC Bučis Team

Obrázek