{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

DIVIZE B – BOHEMIANS PŘESTŘÍLELI VINOHRADY, FUTURE PADL PANTHERS

Obrázek ke článku
13. 12. 2015

Třináct zápasů, třináct výher. Taková je bilance hráčů Panthers, kteří nastříleli třetímu Future deset branek. Čtvrtou výhru v sezoně si připsali také muži B-týmu Bohemians, jelikož našli ten správný recept na své soupeře z Vinohrad. V souboji jedenáctého a posledního celku tabulky byli úspěšnější hráči Athletics Praha!

Florbalisté z Kutné Hory zvládli zápas proti Kobylisům, se kterými si poradili v poměru 9:6 a drží se na sedmém místě tabulky divize B. V poledne proti sobě nastoupily B-týmy Bohemians a Královských Vinohrad. Ačkoliv byli muži Sokolu papírovými favority, tento duel zvládli lépe zeleno-bílí a vyhráli rozdílem jediného gólu. Wizards uštědřili dvanáctibrankovou porážku rezervě superligového Chodova, jenž skórovala pouze šestkrát, a tak je stále desátá.


Neporazitelní muži Panthers opět úřadovali, když si vyšlápli na třetí mužstvo tabulky. Barrandovský Future propadl ve druhé části hry, kdy inkasoval pět branek a nedokázal tuto ztrátu dorovnat. Benešov zvítězil nad Akademií Sportu z Nymburka deset ku sedmi, stejně jako panteři proti SSK. Ve večerním střetnutí se odlepili z poslední příčky florbalisté Athletics Praha, jenž slavili vítězství v menším derby s Olympem.


Výsledky 13. kola Divize B:


FBC Kutná Hora – Fortel TJ Sokol Kobylisy 9:6

FbŠ Bohemians B – TJ Sokol Královské Vinohrady B 8:7

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B – Wizards DDM Praha 10 6:12

FbC Panthers – SSK KSB Future Barrandov 10:7

SK Florbal Benešov – Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK 10:7

FbK Olymp Praha – Athletics Praha 9:10

Obrázek