{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


DIVIZE B: DO PLAY-UP POSTUPUJÍ SUVERÉNNÍ BENEŠOV A BUČIS TEAM

Obrázek ke článku
6. 2. 2019

V Divizi B je čtyři kola před koncem základní části jasno. První dvě místa zaručující účast v play-up zcela jistě obsadí týmy Benešova a Bučis Team, které mají na své soupeře nedostižný náskok. Tabulku uzavírá rezerva superligových Bohemians.

Benešov i Bučis Team shodně prohráli pouze jediné utkání z osmnácti. Druhý jmenovaný tým však na svého soka ztrácí jeden bod vinou dvou výher v prodloužení oproti jedné, kterou zaznamenal Benešov. Jediná prohra Bučis Teamu přišla právě v zápase s lídrem soutěže, kterému v říjnu loňského roku podlehli na jeho hřišti 5:6, když inkasoval pět sekund před koncem utkání. Benešov si svou prohru připsal v lednu s rezervou pražského Start98, jemuž podlehl 6:8 na domácím hřišti. Start je přitom až devátým týmem tabulky Divize B.

Solidní formu si udržují také pražské celky Olympu, Tigers a rezervy Královských Vinohrad, které jsou srovnané na třetím až pátém místě. Na suverénní dvojici na špičce tabulky však mají nedostižnou ztrátu.

Tabulku uzavírá rezervní tým Bohemians se sedmibodovou ztrátou na předposlední záložní tým kladenských Kanonýrů. Ti ovšem disponují nejhorším skóre a počtem obdržených branek v celé soutěži.

Benešov má oproti svému sokovi Bučis Teamu výhodu, že jej táhnou výrazné individuality Petr Tůma a Ladislav Vorel. První jmenovaný je vládcem kanadského bodování, tabulky střelců i nahrávačů celé soutěže. Jeho spoluhráč je hned v závěsu. Nejproduktivnější hráč Bučis Teamu Tomáš Vondruška je na pátém místě.

V Divizi B zbývají odehrát poslední čtyři kola. 19. a 20. kolo je na programu 16. a 17. února, 21. a 22. pak 2. a 3. března.

Obrázek