{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

DIVIZE C – DO ČELA TABULKY SE DOSTÁVAJÍ DAČICE!

Obrázek ke článku
10. 10. 2016

Uplynulý víkend přinesl do sportovních hal opět divizní florbal. Tentokrát se zaměříme na skupinu C, kde aktuálně vedou tabulku Dačice. Prozatím vedou jen o jeden bod před Hradcem Králové a orelskou Rtyní. Neobvyklá přestřelka se poté strhla mezi Táborem a Chrudimí, kde padlo celkem čtyřiadvacet gólů.

Jindřichův Hradec, jakožto předposlední celek divizní tabulky, další body nepřidal, a tak se nemohl posunout o pár příček nahoru. Podlehl jak Náchodu, tak Hradci Králové, kde to bylo rovnou o deset gólů. Povedený víkend mají za sebou florbalisté ze Rtyně v Podkrkonoší, kde mohli zdejší hráči oslavovat rovnou dvě vítězství. Nejprve to bylo proti Litomyšli, v neděli si poradili skoro stejným výsledkem i s Jihlavou. Tábor se přetahoval o výsledek s Chrudimí, která se nevzdávala až do poslední chvíle. Konečné skóre se zastavilo až na číslicích 13:11. První Dačice mohou být spokojené, ačkoliv o první body přišly v nedělním klání proti Náchodu. Zde padly jen čtyři góly a musely rozhodovat až samostatné nájezdy, v nichž byli úspěšnější hostující Primátoři.


Nejofenzivnějším celkem je stále Hradec Králové, jenž v minulých dvou kolech nastřílel celkem patnáct gólů. S celkovým skóre 45:17 mu patří druhé místo s celkovým počtem devíti bodů. Pacovští Honzíci si mohli tabulkově polepšit, kdyby lépe zvládli duel s Přeloučí, kde padli po nájezdech a na druhý den měli slibně rozehranou partii s Chrudimí, kde byl rozdíl pouhé tři branky.

Výsledky 3. a 4. kola Divize C:

FK Slovan Jindřichův Hradec – Florbal Primátor Náchod 2:6

Orel Rtyně v Podkrkonoší – FBC Peaksport Litomyšl 7:2

1. FbK Tábor – FBK Piráti Sokol Chrudim 13:11

FBC Trutnov – FBŠ Jihlava 7:5

Pacovští Honzíci – Orel Přelouč 6:7pn

TJ Centropen Dačice – FbC Innebandytos Hradec Králové 5:4

TJ Centropen Dačice – Florbal Primátor Náchod 2:3pn

FBC Trutnov – FBC Peaksport Litomyšl 7:6pn

FK Slovan Jindřichův Hradec – FbC Innebandytos Hradec Králové 1:11

Pacovští Honzíci – FBC Piráti Sokol Chrudim 5:8

1. FbK Tábor – Orel Přelouč 7:6pn

Orel Rtyně v Podkrkonoší – FBŠ Jihlava 7:3

​​

Obrázek