{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


DIVIZE C: HRADEC KRÁLOVÉ VYHRÁL VŠECHNA UTKÁNÍ, DAČICE BOJUJÍ O PLAY-UP

Obrázek ke článku
6. 2. 2019

Divizi C ovládá Hradec Králové, který zvítězil ve všech svých dosavadních zápasech. O druhé místo zaručující postup do play-up bojují týmy Dačic, Litomyšle a Tábora. Bez šance nejsou ani Všestary a Pacovští Honzíci. Smutné časy naopak prožívá poslední Havlíčkův Brod, někdejší pravidelný účastník 1. ligy.

Florbalisté Hradce Králové jsou suverénem aktuálního ročníku Divize C. Z osmnácti odehraných utkání vyhráli šestnáct v normální hrací, jednou se radovali v prodloužení a jednou po nájezdech. Na prvním místě mají dvanáctibodový náskok a neohroženě míří za účastí v play-up, do kterého postupují dva týmy z každé Divize.

Nejlepší výchozí pozici pro postup z druhého místa mají Dačice s tříbodovým náskokem na třetí Litomyšl a šestibodovým na čtvrtý Tábor. Hypotetickou šanci na postup do play-up mají ještě Všestary a Pacovští Honzíci, tyto týmy ovšem mají ztrátu deseti, respektive jedenácti bodů, která se jim bude v průběhu posledních čtyř kol základní části dotahovat velice obtížně.

Kanadskému bodování vévodí Matěj Doubek z Pacovských Honzíků, který má neskutečný průměr přes čtyři kanadské body na utkání. Suverénně vládne také nahrávačům. Mezi střelci Divize C ovšem vládne František Lahučký z Všestar s průměrem téměř dvou a půl gólu na zápas. Pokud chtějí jejich týmy pomýšlet na účast v play-up, budou muset jejich lídři zřejmě ještě o kus přidat.

V Divizi C zbývají odehrát poslední čtyři kola. 19. a 20. kolo je na programu 16. a 17. února, 21. a 22. pak 2. a 3. března.

Obrázek