​​​​

DIVIZE C – NÁCHOD PORAZIL OKŘÍŠKY A DAČICE ROZHODLY AŽ V PRODLOUŽENÍ

6. 2. 2016

Sedmnáctým kolem pokračovala čtvrtá nejvyšší soutěž mužů. Divizi C i po dalším odehraném utkání vede Třebíč, která má pětibodový náskok před Náchodem a Dačicemi. Po bodech sahal také Pelhřimov, jenž padl Chrudimi o jeden gól.

V odpoledním klání se mezi Piráty z Chrudimi a rezervou Pelhřimova schylovalo k pořádnému dramatu. Rozhodující gól padl deset minut před vypršením základní hrací doby, ale ani tento prostor hostům nestačil k tomu, aby z tohoto zápasu vytěžili alespoň bod. Pacovští Honzíci vyhráli nad jedenáctým Orlem Přelouč a obsadili devátou pozici s aktuálním počtem devatenácti bodů. Královehradečtí florbalisté si vzali z venkovního střetnutí jeden bod, jelikož podlehli třetím Dačicím 3:4 po prodloužení.

Muži z Lubné mohli slavit velmi těsnou výhru nad Jihlavou, která i přes tuto prohru zůstává na šestém místě tabulky. Primátor Náchod se díky dvoubodovému zisku Dačic vyhoupl na druhý flek hned za Třebíč – na tu ztrácejí náchodští florbalisté pět bodů. Právě Snipers udolali o deset míst horší Trutnov, jehož porazili 5:4.