​​

DIVIZE C - TŘEBÍČ SI DÍKY VÍTĚZSTVÍ UPEVNILA PRVNÍ MÍSTO A ZAHRAJE SI O POSTUP DO NÁRODNÍ LIGY

20. 2. 2016

V 19. kole Divize C se rozhodlo o vítězi soutěže, ktrým se stal tým z Třebíče. Okříšky-Kněžice se posunuly na druhé místo. Jihlava doma zaváhala a prohrála s předposlední Přeloučí. Poslední tým tabulky Pelhřimov B prohrál doma s Hradcem Králové.

Vedoucí Třebíč přivítala tým Pacovští Honzíci a v první třetině se hosté dvakrát dostali do vedení. Třebíč, ale dokázala vývoj otočit a v dalších dvou třetinách zvýšit své vedení.

Okříšky-Kněžnice porazily Dačice a díky zaváhání Náchodu, který prohrál v Chrudimi, se vyhouply na druhé místo tabulky. Vítězství se ale nerodilo lehce. První třetina skončila 1:1, ale ve druhé dominovali domácí a ve třetí už si své vedení nenechali vzít.

Trutnov si vyšlápnul na Lubnou, která dokázala sice v první třetině jít do vedení, ale to bylo proti dobře hrajícím domácím vše. Trutnov zbytek zápasu kontroloval a díky vítězství se na svého soupeře dotáhnul v tabulce na rozdíl jednoho bodu.

Rezervní tým Pelhřimova, který je na posledním místě nestačil na tým Hradce Králové. Hosté domácí k ničemu velkému nepustili a získali tak tři body do tabulky.

Přelouč trochu překvapivě vyhrála v Jihlavě. Po první třetině to ale s hosty nevypadalo vůbec dobře, když na světelné tabuli svítilo 4:0 pro domácí. Hosté ale nesložili zbraně a podařilo se jim nejen vyrovnat ale v třetí třetině dokonce i výsledek otočit a zvítězit.

Zápas mezi Chrudimí a Náchodem byl dvě třetiny naprosto vyrovnaný. Ve třetí třetině ale domácí svého soupeře přehráli a do tabulky si připsali tři body.

FBC Trutnov (DTJ) - TJ Lubná 10:5
Snipers Třebíč - Pacovští Honzíci 9:3
PSKC Okříšky-Kněžice - TJ Centropen Dačice 8:3
Spartak Pelhřimov B - FbC Innebandytos Hradec Králové 1:6
FBŠ Jihlava - Orel Přelouč 4:5
FBK Piráti Sokol Chrudim - Florbal Primátor Náchod 6:3