​​

DIVIZE D - ŽÁDNÉ VELKÉ PŘEKVAPENÍ SE NEKONALO

21. 2. 2016

20. kolo nepřineslo žádné překvapivé výsledky. Ostrava si poradila s Uničovem, Krnov vybojoval vítězství nad Hlukem. Šumperk ve vyrovnaném utkání nakonec přemohl Telnici. Holešov si doma poradil se Židenicemi. Horní Suchá se dlouho v Olomouci trápila, ale nakonec si připsala do tabulky tři body. Přerov mohl být v zápase proti Buldokům mírným favoritem, ale této úlohy se nedokázal velmi zhostit a prohrál.

Uničov nezačal proti Ostravě vůbec špatně a první třetinu vyhrál 1:0. Hosté v druhé části vyrovnali a o výsledku tak rozhodla třetí třetina, ve které byli efektivnější hráči Ostravy a dovedli zápas do vítězného konce.

Krnovu vyšel začátek první třetiny a rychle vedl tříbrankovým rozdílem. Hosté se ale nevzdali a snížili, ale domácí zápas nakonec kontrovali a připsali si tak do tabulky další tři body.

Domácí tým ze Šumperku ovládl první třetinu, ale hráči z Telnice se nevzdali a ve druhé třetině vyrovnali výsledek. Ve třetí třetině už to vypadalo, že hosté si připíší všechny body, ale domácím se podařilo výsledek otočit a zvítězit.

Holešov měl celý zápas proti poslednímu týmu tabulky jasně pod kontrolou a nedovolil soupeři s výsledkem cokoliv udělat.

První dvě třetiny mezi prvním a předposledním týmem tabulky byly vyrovnáné a ze strany domácích velmi bojovné. Horní Suchá ale dokázala využít svých kvalit a připsala si další vítězství.

Vyrovnaný souboj se očekával v Přeově, ale hosté měli jasný cíl a to zvítězit. Tento úkol plnili do detailu a nedovolili domácím aby získali vedení na svoji stranu.

FBC Orca Krnov - FBK Spartak Hluk 7:6
FbC Asper Šumperk - FK Orel Telnice 8:7
FbC Slow Shoes Holešov - TJ Sokol Brno Židenice 8:3
TEMPISH FBS Olomouc - FbK Horní Suchá 5:7
FBC ZŠ Uničov - FBK Letka Ostrava 1:8
FBC Spartak MSEM Přerov - Bulldogs Brno B 4:7