{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

DO PLAY-UP JDOU Z DIVIZE C HRADEC KRÁLOVÉ A DAČICE

Obrázek ke článku
5. 3. 2018

Divize C má po víkendových kolech za sebou základní část, která určila, že si právo účasti v play-up zajistili hráči prvního Hradce Králové a druhých Dačic. Oba týmy se v sobotu potkaly proti sobě a utkání se rozhodovalo až v prodloužení.

Základní část divize C ovládli hráči Hradce Králové, kterým k tomu pomohl už sobotní výsledek. V něm se ve šlágru kola utkali s druhými Dačicemi. Utkání bylo hodně vyrovnané, dospělo až do prodloužení a oběma týmům tento výsledek nakonec stačil k postupu. Hradci Králové pomohl k postupu i extra bod za vítězství v prodloužení, hráčům Dačic stačilo k postupu získat o víkendu čtyři body a to v součtu s nedělním zápasem proti týmu Rtyně v Podkrkonoší zvládli.


Třetí Litomyšli tak nestačilo ani víkendových šest bodů za víkendové výhry. V sobotu se tým představil v Přelouči, kde vyhrál jasně 10:4, v neděli to však bylo o mnoho vyrovnanější. Litomyšl v tomhle utkání rozhodla o svém vítězství až osmadevadesát sekund před koncem zásluhou Štěpána Švece a vyhrála ve Všestarech 11:10.


V prvním kole play-up se Hradec Králové střetne s druhým týmem divize D,  FBK Spartakem Hluk. Dačice pojedou do Ostravy, kde se utkají s místní Letkou. Úvodní zápasy jsou na programu 10. 3., odvety pak 11. 3. 2018. První kolo se hraje na dvě vítězná utkání.


Výsledky 21. kola:

sobota 3. března 2018

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBK Piráti Sokol Chrudim 5:7

FbC Innebandytos Hradec Králové - TJ Centropen Dačice 6:5p

Orel Přelouč - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 4:10

FBC Sokol Písek - FBŠ Jihlava 6:7p

1. FbK Tábor - Pacovští Honzíci 4:6


Výsledky 22. kola:

neděle 4. března 2018

Orel Přelouč - FTC Vysoké Mýto 3:11

FBC Sokol Písek - Pacovští Honzíci 3:6

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Centropen Dačice 3:7

1. FbK Tábor - FBŠ Jihlava 7:4

FBŠ Všestary - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 10:11

FbC Innebandytos Hradec Králové - FBK Piráti Sokol Chrudim 17:6


Foto: Facebook TJ Dačice

​​

Obrázek