{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

DOBROVOLNÍKEM NA SUPERFINÁLE 2020? CESTA VEDE TUDY!

Obrázek ke článku
12. 2. 2020

Superfinále se po dvou letech vrací do Prahy. Vysočanská O2 arena ožije tím nejlepším českým florbalem v neděli 19. dubna 2020. Aby cesta k nezapomenutelnému zážitku pro florbalisty, florbalistky i florbalové příznivce byla hladká, neobejde se to každoročně bez úsilí nadšenců, kteří mají chuť zažít Superfinále florbalu jinak než ze sedačky v hledišti nebo od televizní obrazovky! Patříš mezi ně? Pak věnuj pozornost následujícím řádkům.​​

Organizaci florbalových akcí v České republice si pochvalují nejen domácí florbalisté a fanoušci, známým faktem je to už i třeba pro Mezinárodní florbalovou federaci (IFF) a zahraniční týmy, které tu v posledních letech hrály při nejrůznějších přílžitostech: od reprezentační Euro Floorball Tour, přes klubový Pohár mistrů až po samotné mistrovství světa. A nikdy u toho nechyběl skvělý tým dobrovolníků, kteří se na parádní atmosféře podíleli.

Chceš do téhle party taky patřit, získat cenné organizační zkušenosti a mít možnost nakouknout do zákulisí Superfinále florbalu? Aby ses o tuhle šanci mohl ucházet, je třeba začít právě tady - vyplněním dotazníku pro dobrovolníky.

DOTAZNÍK PRO DOBROVOLNÍKY

Uzávěrka formuláře: 5. dubna 2020

Kontaktní osoba: Petr Chvojka (chvojka@ceskyflorbal.cz)

Obrázek