​​​​

DOMÁCÍM TÝMŮM ÚVODNÍ VÍKEND SKUPINY B PŘÍLIŠ NEPŘÁL

17. 9. 2018

Svůj první hrací víkend mají za sebou i hráči z Divize skupiny B, který nabídl dvanáct zápasů. V těch se ale vůbec nedařilo domácím hráčům, v jedenácti případech totiž odešli ze své palubovky poraženi. Jediná šťastná byla v nedělním duelu Kutná Hora, která dokázala zvítězit alespoň v prodloužení.

Příslovím “ Můj dům, můj hrad “ se o víkendu asi příliš neřídili hráči ve skupině B, nedokázali ho totiž v jedenácti z dvanácti zápasů ubránit. Ve většině případů se ale bojovalo až do poslední sekundy zápasu, neboť v pěti zápasech nebyl rozdíl větší jak tři branky a v jednom zápase padli domácí až v prodloužení.

Jak v sobotu, tak i v neděli bylo nejvíce branek vidění na Kladně. Sobotní návštěva jednatřiceti diváků na zápase proti Benešovu se dočkala čtrnácti branek, nedělních dvaadvacet diváků se dočkalo sedmnácti gólů. Rezervní tým Kladna by tak měl do příštího hracího víkendu kromě útoku zapracovat také na defenzivě, protože ze dvou utkání obdržel dvacet gólů.

Vůbec špatně se nevedlo nováčkovi soutěže FC Bučis Team, který si ze dvou venkovních utkání přivezl domů plný počet bodů. V sobotu uhájil těsné vítězství v Mladé Boleslavi, v neděli se mu pak dařilo ještě lépe, když zvítězil v Kunraticích 7:2.  S celkovým skórem 13:7 se tak zařadil na čtvrtou průběžnou pozici. Vedoucí pozice patří Tygrům z Prahy, kteří ze čtyř plně úspěšných týmů mají nejlepší skóre. Druhé místo patří Benešovu a třetí pak Kolínu.